Repasované počítače s Windows 10 zdarma

Repasované počítače s upgradem na Win 10 zdarma

V dnešním článku vám poradím, jak získat nový operační systém Windows 10 zdarma s repasovaným počítačem, protože cena repasovaného počítače odpovídá samotné prodejní ceně systému.

Co je to repasovaný počítač?

Zprvu si je dobré ujasnit, o jaké zařízení se jedná. Repasované počítače jsou takové, které byly nakoupené v rámci reselling programů od velkých korporací. Ty pravidelně dle interních pravidel obměňují své výpočetní zařízení. Takovému vyřazenému PC vůbec nic není a je plně funkční, pouze je pro danou korporaci brán jako zastaralý. Nákup probíhá v řádu stovek kusů od korporací. Nejedná se tedy o výkup PC od fyzických osob. Vykoupený počítač se kompletně otestuje, zda je plně funkční a případně se obmění jeho hardware. Nejedná se o žádné bazarové zboží.

Výhoda repasovaných počítačů spočívá v jejich nízké ceně a skvělém poměru cena/ výkon. Zpravidla u nich získáte dvojnásobný výpočetní výkon, oproti novému PC za stejnou cenu.

Poskytovaná záruka je v rozmezí 6-12 měsíců.

Pokud koupíte repasovaný počítač s operačním systémem Windows 7, máte čas do 29. 7. 2016 provést zdarma upgrade na desítky. Průměrná cena repasovaného PC je 3000 Kč a krabicová cena Windows 10 je cca 3400 Kč. Ve výsledku ušetříte 400 Kč a budete mít operační systém i zařízení, na kterém poběží.

Osobně doporučuji provést upgrade z Windows 7 na 10 všem, i když zrovna desítky aktuálně nechcete. Jednoduše pak v ovládacích panelech naleznete možnost vrátit se zpátky z Windows 10 na Windows 7. Díky tomu už budete mít aktivovanou licenci zdarma na Windows 10 pro budoucí přechod na novější verzi systému bez časového omezení. Pokud byste tento krok neprovedli, tak po 29. 7. 2016 byste už museli zakoupit desítky za normální prodejní cenu.

Kde koupit repasovaný počítač?

Aktuálně je na českém trhu několik společností zabývající se repasováním počítačů a jejich následným prodejem. Mezi lídry toto segmentu zboží patří NetStores s.r.o. provozující eshop levnapc.cz. Eshop byl finalistou roku 2015 v soutěži SHOPROKU 2015 pořádanou portálem Heureka.cz v kategorii PC a PŘÍSLUŠENSTVÍ. Repasováním počítačů se v NetStores s.r.o. zabývají již 10 let. Za tu dobu bylo na eshopu uskutečněno přes 44 444 objednávek. V nabídce mají i notebooky, tablety, mobilní telefony a počítačové příslušenství.

Poznámka: Sortiment nejčastěji tvoří kvalitní produkty značek Dell, Lenovo a HP.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup