Tvorba stránek a SEO optimalizace si jdou ruku v ruce

Tvorba stránek a SEO optimalizace si jdou ruku v ruce

Dnešní firmy se snaží přesouvat část svého obchodování na internet, což je vskutku dobrá zpráva. Přeci jen každým rokem roste objem internetového nakupování o miliardové částky. Faktor úspěchu, či neúspěchu vysoce závisí na důvodu požadavku na tvorbu www. Pokud je majitel chce pouze proto, aby je takříkajíc „měl“, tak stránky nikdy neuspějí a nebudou dosahovat dobrých výsledků. Na druhou stranu, když je začne chápat, jako opravdovou součást svého podnikání a podle toho se k nim následně i chovat. Vysoce pravděpodobně budou dosahovat tíženého přínosu do výsledku firemního hospodaření.

Nyní trocha zamyšlení. Člověk si řekne, že chce podnikat. Nechá si zapsat do obchodního rejstříku svou firmu a začne podnikat. Bohužel už nehodlá do provozu investovat žádné peníze, jeho smýšlení, že dokud firma „sype“ peníze nemá cenu do ní „srkat“ další. Postupem času se firma stává méně ziskovou až nakonec ztrátovou, protože konkurenční firmy neustále investovaly do vylepšení efektivnosti a kvality provozu a výrobků.

Naprosto stejně to funguje i u internetových stránek, nestačí je pouze vytvořit a následně udržovat ročním placením domény a webhostingu. Internet je vysoce konkurenční prostředí, které se mění každým dnem. Internetové stránky ve vyhledávačích mění své pozice, jako na běžícím práce, protože se o ně majitelé neustále starají a zlepšují jejich pověst z pohledu vyhledávačů.  O tento obor se stará SEO konzultant, který zhodnotí internetové stránky z pohledu vyhledávačů a navrhne vhodná řešení.

Prvním krokem bývá změna klíčových slov, aby nebyla obecná, ale zaměřená na oblast působení. V České republice je několik stovek společností zabývající se tvorbou www. Přední společnosti s vysokými obraty cílí na celou ČR, protože si mohou dovolit platit drahé reklamy. Ty menší se musí zaměřit na danou oblast.  Pro společnost v Ostravě bude ideální klíčové slovo: Tvorba webových stránek Ostrava. Dále například pro brněnskou: Tvorba webových stránek Brno. U Olomoucké: Tvorba webových stránek Olomouc. Jistě jste pochopili onen princip přiřazení místa působnosti. Je mnohem snazší optimalizovat stránky na danou lokalitu, protože ta nebývá „přeoptimalizovaná“. Následně dosáhnete úspěchu s podstatně nižšími náklady.

Důležité: Platí přímá úměra čím je vaše pozice ve výsledcích vyhledávačů výše, tím více vám přijde návštěvníků. Čím více návštěvníků, tím více potencionálních zákazníků a větší šance že se z nich stanou reální zákazníci.

Další výhodou zaměřenosti na určitou oblast je snazší osobní kontakt s klientem. Kdy si může klient s tvůrci sjednat  rychleji schůzku a osobně jim říci své dodatečné požadavky, nápady. Osobní komunikace mnohem efektivnější, nežli sepsané zadání přes email, či kontaktní formulář. Navíc představy klientů nejsou vždy zcela reálně a při osobním kontaktu jim grafici, programátoři snáze vysvětlí, že to není možné a nabídnou reálnou alternativu.

Tip: Na osobní kontakt klade důraz tvůrce Ing. Ivo Pačinek, který bez problémů dojede do Vaší kanceláře s vámi prodiskutovat všechny aspekty průběhu tvorby www a jejich optimalizace.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup