Vlastní kryty na mobil

Vlastní kryty na mobil

Pokud se na začátek článku zamyslíte, co to vlastně v dnešní době chytrý telefon pro vás znamená? Určitě vás napadne několik významů od klasického na volání, herní zařízení, fotoaparát, až po módní doplněk. Ano mobilní telefon je považován často za módní doplněk outfitu. To je jeden z mnoha důvodů, proč je tak úspěšný Apple se svým iPhone, protože je stylový a designově propracovaný do detailu. No upřímně mnoho lidí nechce dávat 30 000Kč za iPhone, což ovšem neznamená, že nemohou mít designově pěkný telefon. Vlastní kryt na mobil zaručí naprostou originalitu a vzhled podle vašich představ. Důležitost je kladena i na ochranu, aby při pádu vaše zařízení ochránil a bonusem je vodě odolnost.

Tip: Jedná se o originální dárek k blížícímu se Valentýnu. Pokud vaše partnerka má například telefon od Apple. Nechte jí vytvořit kryt na iPhone s vaší společnou fotografií.

Jak vytvořit vlastní kryt?

V tomto článku se zaměřím na službu MYCASE.cz, přes kterou lze nahrát jakýkoliv obrázek do velikosti 7MB. Vytvoří vám i kryt na mobil s vlastní fotkou. Důvodem, proč jsem vybral tuto službu, je široké  portfolio telefonů. Nejprodávanější verze jsou kryty na iPhone. Důležitá je i rychlost, kdy zboží je vám dodáno do 96 hodin po příchozí platbě. Osobně mě mile překvapil způsob platby na dobírku, protože se jedná o zboží na míru, čekal bych pouze platbu předem.

 Postup:

  1. Na jejich stránkách klikněte v horním menu na „Vytvořit“.
  2. Z nabídky si vyberte váš telefon, či tablet.  Například kryt na Samsung Galaxy S6  a „Vytvořit case“.
  3. Nyní nastává ta pravá zábava v editoru. Vzhled krytu si přizpůsobte naprosto dle svých představ. Buďto použijete vzory a přednastavené obrázky, nebo nahrajete vlastní fotografii, či obrázek.
  4. Až bude obal vypadat podle vašich představ. Kliknete na tlačítko „Koupit“ a po zpracování se objeví ve vašem nákupním košíku.
  5. Klasicky dokončíte objednávku vyplněním adresy a způsobu zaplacení. Při platbě předem máte doručení Českou poštou ZDARMA, pokud zvolíte dobírku cena dopravy je 79Kč.

Poznámka: V posledním kroku objednávky je zaškrtávací políčko, při jehož zaškrtnutí souhlasíte se zveřejněním vašeho návrhu pro ostatní uživatele, kteří ho mohou následně prohlížet a upravovat. Na oplátku dostanete slevu při zveřejnění návrhu 100Kč na další nákup, která vám přijde na email použitý při registraci/objednávce.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup