Recenze Mall.cz

Recenze Mall.cz

Dnešní článek bude poněkud netradiční. Doposud jsem recenzoval a hodnotil pouze samotné produkty a ne jejich prodejce, což v tomto článku chci změnit. Zaměřím se na jeden z největších internetových obchodů v České republice na Mall.cz. Nejdříve trochu historických a statistických údajů. Zrod tohoto obchodu se datuje v roce 2000, kdy se zaměřoval čistě na bílé zboží. Tímto krokem nastala revoluce na trhu, poněvadž do té doby žádná nabídka nákupu spotřebičů přes internet neexistovala. Zcela dominovaly kamenné elektro prodejny. Nyní je tomu naopak, díky levnějším cenám přes internet a dopravy domu zpravidla zdarma, ale zpátky k Mall.cz, který postupně rostl a rostl do dnešní podoby s nabídkou 140 000 druhů zboží.

Troufnu si přirovnat internetový obchod mall.cz, k velkým obchodním centrům.  Příkladem je nákupní centrum Paladium na Náměstí Republiky v Praze. Nachází se v něm 179 obchodů, a pokud nebudeme brát v potaz restaurace a rychlá občerstvení, tak 90% jejich sortimentu naleznete na Mall.cz. Navíc nemusíte jezdit do Prahy a čekat fronty u kasy. Nakupujete z pohodlí vašeho domova.

V čem vidím výhody Mall.cz?

  • Na internetovém portálu Heureka.cz získal prostřednictvím hodnocení spokojených zákazníků certifikát Ověřeno zákazníky. V roce 2014 vyhrál soutěž Shop roku v kategorii Cena kvality – Obchodní domy.
  • Certifikovaný obchod od Asociace pro elektronickou komerci (APEK) a zároveň její člen.
  • Při nákupu nad 1000Kč doprava ZDARMA.
  • Různé slevové poukazy na nákup (100Kč, 200Kč, atd.)
  • Služba prodloužení záruky nad standardní 2 roky.
  • Nabídka pojištění proti krádeži a rozbití u mobilních telefonů na 1 až 3 roky.

Informace: Mall.cz disponuje po celé České republice 18 prodejnami. Jelikož nabízí i oblečení, prodejny mají zkušební kabinky. Bohužel osobní odběr je ve všech zpoplatněn částkou 29Kč.

Věrnostní program

Pokud nakupujete často, doporučuji se stát členem MALL.CZ Plus, který stojí ročně 599Kč. Asi vás napadne, proč budu platit za členství? Protože se to vyplatí. Jako člen máte expresní dopravu zdarma bez ohledu na hodnotu objednávky. Ušetříte značné peníze za dopravu, která by vás vyšla u objednávek pod 1000Kč na 99Kč. Navíc budete mít rozšířenou dobu na vrácení zboží bez udání důvodu z 15 na 30 dnů. Bonusem pro vás budou speciální slevové nabídky.

YouTube Preview Image
Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup