Tašky na notebook

Tašky na notebook

V dnešním článku se zaměřím na výběr pouzder, či brašen na notebook. Proč je důležité toto příslušenství používat a na co si dát při jeho výběru pozor. Na úvod trocha informací. Notebook je mobilní zařízení, ve smyslu přenositelné, oproti stolnímu počítači. Ona přenositelnost ovšem s sebou přináší i nebezpečí ve větší poruchovosti. Uvedu pár příkladů. Mezi hlavní problémy patří vibrace, při přenášení. Pevný disk je mechanické zařízení, které se snadno poškodí neustálými pohyby a nešetrným zacházením. Dalším problémem zvláště v tomto zimním období jsou výkyvy teplot. S tím je spjatá i vlhkost, která vede ke korozi konektorů na notebooku a i základní desky. Je vhodné v tomto období ponechat zařízení aklimatizovat cca 10 minut, než ho spustíte. Z těchto důvodů je vhodné si pořídit kvalitní pouzdro na notebook, které bude vypolstrované a zabrání mechanickému, či fyzickému poškození. Dále by mělo být nepromokavé, aby se nedostala jediná kapka vody skrze materiál, při nečekaném dešti.

Jak správně vybírat:

  • Podle potřeby prostoru i pro další věci. Doporučuji vybrat brašnu, která disponuje dostatečným úložným prostorem i pro kancelářské pomůcky. Taška nabízí méně prostoru, pouze na papíry. Na závěr prostor čistě pro notebook má pouzdro, které se nenosí přes rameno, ale v ruce.
  • Způsob nošení: V ruce, či přes rameno, některé obaly poutkem přes rameno nedisponují, viz předchozí bod.
  • Velikost: Obaly se prodávají podle velikosti úhlopříčky displeje. Nemusíte řešit rozměry v centimetrech, stačí vědět například 15,4″ palců.
  • Vnitřní ochrana: Kvalitní produkty jsou zevnitř vypolstrované pěnou a mají poutka, pro uchycení notebooku, které zabrání nárazům, při přenášení.
  • Vnější ochrana: Již zmíněný nepromokavý materiál.
  • Vzhled: V dnešní době naštěstí pouzdra hrají všemi barvami a záleží jen na vás, jaký vzhled si vyberete, což ocení především dámy.

Právě na dámské verze se zaměřuje česká společnost Abags.cz, která sama šije a nabízí přes 800 produktů, které mají módní vzhled. Díky tomu bude váš notebook nejen dobře ochráněn, proti nepříznivým vlivům, při přenášení, ale zároveň bude vzhledným doplňkem vašeho outfitu. Na všechny pouzdra je poskytována záruka 24 měsíců.

Zajímavost: Abags.cz z každého prodaného výrobku přispívá částkou 5Kč na nadaci Chrti v nouzi.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup