Příslušenství pro mobilní telefony

Příslušenství pro mobilní telefony

Vánoce jsou pryč a při jejich statistickém zhodnocení byl chytrý telefon jedním z nejčastějších vánočních dárků ze sortimentu elektroniky.  Podle značky  se klasicky o první místo dělí Apple se svým novým iPhone 6S a Samsung s Galaxy S6. Tímto článkem bych chtěl pogratulovat majitelům nových chytrých telefonů a zároveň nabídnout odpověď na dilema, jaké nakoupit příslušenství, ke svému novému „miláčkovi“.

 Jaké příslušenství?

  • Nejprve je nutné ochránit displej, který patří k nejnáchylnějším komponentám na poškození. V případě displeje se jedná o poškrábání a v horší variantě prasknutí. Pravděpodobně vás napadne, že dražší chytré telefony mají displej pokryt ochranným sklem Gorilla Glass. Ano všechny vlajkové lodě Gorrilla Glass mají, ale přesto doporučuji zakoupit ochrannou folii. Často je součástí balení i antistatická utěrka a roztok, pro očištění displeje od mastnoty z dotyků před aplikováním folie.
  • Obal = numero uno. Mnoho lidí si neuvědomuje, že pokud položí své zařízení na stůl, který je znečištěn může dojít nejen k poškrábání zadního krytu, ale hlavně k poškrábání sklíčka (čočky) u zadního fotoaparátu. Dovedete si představit následky projevené v kvalitě fotografií, či nahraného videa. Při výběru obalu je nutné si dávat pozor, protože obaly na mobily dosahují různých kvalit a jsou vyráběny z mnoha materiálů. Z osobních zkušeností nedoporučuji čiré gumové obaly, které brzo zežloutnou. V poslední době jsou hitem vodotěsné obaly, s kterými můžete fotit pod vodou.
  • Nabíjecí adaptér do auta. V dnešní době většina lidí nahradila klasické GPS navigace do auta svým smartphonem, který nabízí více funkcí často s informacemi v reálném čase (například o hustotě dopravy, zácpách a kolonách), které nemůže klasická GPS navigace nabídnout. Problémem je pouze výdrž baterie, kterou určování polohy znatelně vybíjí, proto pro delší trasy doporučuji zakoupit nabíjecí adaptér do auta, který bude za jízdy baterii dobíjet. Vhodný je zakoupit i držák, který pomocí přísavky přisajete k palubní desce, abyste na displej snadno viděli.
  • Dále existuje spousta doplňků, například bluetooth reproduktory, které se vyplatí na cesty.  Handsfree pro volání za jízdy, abyste neporušovali zákon.

Kde příslušenství nakoupit?

Existuje nespočet obchodů s příslušenstvím různých kvalit. K ověření férovosti obchodu i hodnocení samotného zboží vždy využívejte internetový portál Heureka.cz.  Například JHmobil.cz specializovaný internetový obchod s veškerým příslušenstvím a náhradními díly pro mobilní telefony a zařízení značek: Apple, Blackberry, HTC, Huawei, LG, Nokia, Sony, SonyEricsson a Samsung  patří k nejlépe hodnoceným ve své kategorii. 98% zákazníků tento obchod doporučuje ze 4086 recenzí. Obchod vlastní certifikát Ověřeno zákazníky. Průměrná doba dodání činní 2 dny. Pokud navštívíte stránky eshopu, dozvíte se zajímavé informace. JHMobil je již 9 let na trhu. Více než 7000 nabízených produktů je skladem, což je odraženo v rychlé době dodání zboží zákazníkovi. Ceny patří mezi nejlevnější v ČR a doprava je od 1800Kč je zdarma.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup