Kde na Slovensku nakoupit elektro?

Kde na Slovensku nakoupit elektro?

První adventní týden je již za námi a touto dobou každoročně začíná nákupní šílenství. Právě v tomto období jsou nejvíce vidět výhody nakupování přes internet z pohodlí domova. Nemusíte čekat desetimetrové fronty u kas a „rvát se“ o zboží s někým jiným.

Jak výhodně nakupovat na internetu?

  1. Základem je umět si porovnat cenu daného zboží u více prodejců. K tomu slouží primárně největší porovnávač cen Heureka.sk. Jedná se o užitečný nástroj, který nabízí u produktu nejen prodejce, ale navíc parametry a hodnocení ostatních uživatelů. Na Slovensku, stejně jako v  České republice jsou tisíce eshopů a je nutné vybírat obezřetně, odkud zboží nakupujete. Z obchodů, s kterými nemáte doposud osobní zkušenost, doporučuji nakupovat vždy na dobírku. Rozhodně ne platbou předem.  I k tomuto slouží Heureka, která udává spolehlivost eshopu.
  2. K ceně je nutné připočítávat dopravu, která se aktuálně pohybuje průměrně v přepočtu z eur na hodnotě 100-150Kč. Některé eshopy nabízí dopravu zdarma při objednávce nad určitou hodnotu.
  3. Vyzkoušejte si porovnat cenu zboží v ČR a SR.

Poslední bod si detailně rozebereme. Slovensko je zemí, která je součástí eurozóny platí se v ní eurem. To nabízí výhody, přestože Česká národní banka drží kurz koruny k euru zkrátka. Čeští obchodníci musí, zboží nakoupit, též v eurech, či dolarech a následně ho prodávat v korunách se značnou přirážkou.  Nutno podotknout, ne vždy je zboží u sousedů  levnější.

Realshop

Za zmínku rozhodně stojí Realshop.sk s nabídkou elektroniky. Jedná se o jeden z prvních eshopů na tamním trhu. Funguje již od roku 1997 a jedná se o ověřený spolehlivý obchod, což dokazuje hodnocení na Heureka.sk. Obchod ověřený zákazníky, který doporučuje 95% zákazníků z počtu 1223 recenzí. Zároveň obchod vlastní certifikát SAEC Bezpečný nákup.

Sortiment eshopu je rozsáhlý od mini pc, po různé zábavné elektronické produkty.  Vyznavači adrenalinových sportů jistě ocení GoPro “športové kamery“. Většina zboží je dostupná skladem, proto doba dodání trvá průměrně 2,6 dne, dle Heureky.sk.

Hráče zaujme široký výběr nadupaných herních počítačů. Slovensky “herné počítače“. Při prohlížení jsem narazil i na několik, které v České republice nejsou k sehnání.

Na závěr bych chtěl říci, že při dodržení těchto kroků lze ušetřit značné částky zvláště u techniky, která je drahá a každá stokoruna se počítá.  Zároveň se nebojte porovnávat cenu zboží a neomezujte se pouze na české obchody.

 

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup