Anonymní přiznání a vzkazy

Anonymní přiznání a vzkazy

Anonymní přiznání, aneb obří fenomén posledních dvou let, který se v České republice rozšířil během pár dnů. Původní přiznání byla zaměřená na vysoké školy. Dnes naleznete stovky různých stránek s anonymním přiznáním všeho druhu. Například: teenagerů, holek, kluků, různých pracovních oborů, atd. Nejčastěji se jedná o Facebookové stránky s velkým množstvím fanoušků. Příspěvky na těchto stránkách je nutné brát s dostatečnou rezervou, protože se často jedná o naprosto smyšlené příběhy, které mají pouze upoutat pozornost a zajistit sdílení.

Osobně jsem původně tento typ anonymních „zpovědí“ zatratil, poněvadž 99% jich nemá žádnou obsahovou hodnotu a člověk se často ani nezasměje. Ovšem nedávno jsem svůj názor přehodnotil. Objevil jsem velice zajímavý projekt Anonymnívzkaz.cz, který dává přiznáním přidanou hodnotu a především SMYSL. Doslovně řečeno se spíše než o přiznání jedná o anonymní vzkazy, pro konkrétní lidi.

Jednoduchý příklad kolegyně z práce si nedávno nechala obarvit vlasy na blond. Utratila za to obrovské množství peněz a chlubí se tím každému v práci. Všichni vědí, že blond jí prostě vůbec nesluší, ale bojí se jí říci pravdu, aby se na ně nenaštvala. Zde se skvěle hodí anonymní vzkaz, pomocí kterého se kolegyně dozví pravdu.

Vzkaz přidáte na již zmíněný projekt pomocí pár jednoduchých kroků, které zaberou přibližně 30 vteřin vašeho času.

Vyplníte:

  1. Předmět
  2. Obsah
  3. Vyberete vhodnou kategorii
  4. Email osoby, která má být upozorněna
  5. Odešlete

Poznámka: Následně je již na samotném člověku, jestli bude brát na váš vzkaz zřetel, či ne.

Na co si dát pozor?

  • Jedná se o anonymní vzkaz. V žádném případě do obsahu nepište konkrétní jméno osoby. Nemusíte se bát, že by se o tom nedozvěděla, protože ona konkrétní osoba bude na váš vzkaz upozorněna prostřednictvím zadaného emailu.
  • Zároveň nevypisujte ani vaše jméno, či informaci odkud se znáte, aby nedošlo k vaší identifikaci osobou.
  • Samozřejmostí je dodržování platných zákonů České republiky a vyvarování se vulgarismům, poněvadž takový vzkaz ztrácí svou hodnotu a smysl.
  • Zaslaný vzkaz je veřejný může si ho přečíst kdokoliv, proto nevypisujte již zmíněné osobní informace.

Informace: Každý návštěvník může snadno upozornit na příspěvek, který je v rozporu s pravidly stránek. Následně dojde k jeho smazání ze strany administrátorů stránek.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup