Nový cenový srovnávač

Nový cenový srovnávač

V dnešním článku se zaměřím na výběr a nákup veškerého IT sortimentu, protože jak se říká  „Když dva dělají totéž, není to totéž“. V tomto případě  „Když dva prodávají totéž, není to totéž“. Ceny stejného zboží u různých prodejců často dosahují rozdílu v řádu stokorun, proto je vždy dobré si porovnat ceny několika prodejců.  Naštěstí existují cenové srovnávače, které to udělají za vás a ušetří váš drahocenný čas. Fungují naprosto jednoduše, kdy při zadání názvu produktu vám vyhledají dostupné prodejce a jejich cenu a vy si snadno vyberete tu nejnižší. Mezi ně patří i aktuálně nejrychleji rostoucí cenový srovnávač v České republice CoChces.cz.

Zajímavost: Za projektem CoChces.cz stojí mediální skupina MAFRA, která provozuje desítky internetových stránek. Například: Živě.cz a Mobilmania.cz.

Výběr nejlevnějšího prodejce notebooku:

Nyní vám ukáži, jak pracovat s CoChces.cz na příkladu s notebookem Asus EeeBook X205TA. Přejděte na stránky srovnávače a do vyhledávacího pole zadejte název notebooku a klikněte vyhledat. Tento notebook je dostupný ve více provedení, proto se vám zobrazí více produktů. Po kliknutí na vybrané provedení se vám otevře stránka se seznamem obchodů, které ho nabízejí.  Obchody jsou seřazeny podle nabízené ceny vzestupně od nejnižší. Často je zobrazena i informace o ceně dopravy.

Pomocí jednoduché matematiky jsem vypočetl rozdíl cen mezi nejnižší (5 723Kč) a nejvyšší (7 699Kč) nabízenou cenou, což činní ušetřených 1 976Kč. Za ušetřenou částku lze nakoupit veškeré příslušenství: brašnu, chladící podložku, myš, hadřík na displej a ještě vám pár kaček zbyde, aniž byste museli znovu sahat do peněženky.

Takto snadno si sami vyhledáte nejlevnější zboží a ušetříte stovky korun.

Co se mi líbí na CoChces.cz?

  • Intuitivní přehledné stránky.
  • Automaticky seřazené obchody dle ceny od nejlevnějšího.
  • Kvalitní obrázky, které pomohou při výběru.
  • Rozsáhlý popis informací o vyhledaném zboží.
  • Detailně vypsané parametry, což je u výběru techniky velice důležité vědět, jakým disponuje počítač procesorem a velikostí operační paměti, atd.
  • Po kliknutí na tlačítko „DO OBCHODU“ je přesměrování rychlé.

Jedinou vadou na kráse je chybějící mobilní verze stránek. Při práci na mobilním telefonu je přehlednost stránek zhoršená. 

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup