Tvorba www

Tvorba www

V dnešní době jsou internetové stránky podmínkou pro úspěšný business a dobrou propagaci čehokoliv. Aktuálně je přes 1, 2 milionu národních .CZ domén a jejich počet neustále roste. Češi si konečně začínají uvědomovat důležitost internetové prezentace.

Proč jsou webovky důležité?

Ukázkový příklad jejich důležitosti je v odvětví ubytování. Představte si rodinný penzion s rozsáhlým výběrem wellness služeb, který se nachází na Šumavě v malebné vesničce v blízkosti Národního parku Šumava. Ideální místo pro dovolenou, relaxaci a odpočinek.

Dříve se tento penzion musel spoléhat pouze na lidi, kteří projížděli kolem a hledali „nocleh“. Už z tohoto je jasné, že návštěvnost nebyla zrovna hojná a penzion se potácel nad propastí krachu.

Všechno se změnilo po vytvoření internetových stránek. Najednou se několikanásobně zvýšil počet klientů, kteří nyní přijíždějí z celé České republiky. Penzion je vyhledávanou destinací na Šumavě. Z krachujícího podnikání se rázem stalo výdělečné.  Velký dík patří internetovým vyhledávačům (Google a Seznam), přes které na webovky proudí nejvíce návštěvníků (potencionálních klientů). Například z frází: penzion v blízkosti CHKO, penzion na Šumavě, wellness pobyt Šumava, atd.

Proč jsou lepší stránky od profesionálů?

Lidé si často myslí, že ušetří, když si udělají www sami. Ono je to ovšem složitější, protože je potřeba na to pohlížet z širší perspektivy. Ano zprvu ušetří za jejich tvorbu, ale už nevidí to, že pokud by si je nechali udělat od profesionálů. Stránky jim přivedou mnohem více zákazníků a osloví širší masu lidí. Z toho lze jednoduše vydedukovat, že i když ušetří peníze za tvorbu, ve výsledku prodělají, protože budou mít menší počet zakázek.

Informace: Internetové stránky jsou investice do budoucna, která se vám několikanásobně vrátí již během prvního roku jejich provozu.

Další problém nastává v SEO (Optimalizaci pro vyhledávače). Internetové stránky jsou k ničemu, pokud na ně nikdo nechodí. Návštěvníky z 90% přivádějí vyhledávače, proto je nutné veškerý obsah a zdrojový kód umět optimalizovat, tak aby byl pro vyhledávače co nejpřívětivější. Dále je potřeba neustále pracovat na linkbuildingu (získávání zpětných odkazů). Zjednodušeně řečeno, pokud budou cizí stránky odkazovat na vaše. Vyhledávač jim bude přikládat větší hodnotu a vaše stránky se zobrazí ve výsledcích vyhledávání výše. Pamatujte na jednoduché pravidlo, každá změna pozice směrem nahoru ve výsledcích vyhledávání = více návštěvníků.

Jsem toho názoru, že tvorba www stránek má být přenechána profesionálům, zvláště firemních. Existují stovky společností zabývající se tvorbou www, ale jen několik má dlouholeté zkušenosti a kvalitní reference od spokojených zákazníků. Jednou takovou je  www.proholding.cz s 10letou praxí. Pro Holding CZ vytváří www na klíč, podle představ zákazníků. Nabízí kompletní služby od vytvoření designu, po optimalizaci obsahu pro vyhledávače. Samozřejmostí je přívětivá mobilní verze, která vám přivede zákazníky z mobilních telefonů a tabletů.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup