Všechny eshopy v jedné administraci

Všechny eshopy v jedné administraci

Správa internetových stránek bývá často velice časově náročná a zvláště, pokud máte několik internetových projektů najednou. Jednoduchým příkladem jsou internetové obchody. Představa přidání nového pluginu do několika eshopů je noční můrou webmasterů. Přihlašování na různé FTP servery a několikrát za sebou nahrávat stejné soubory, včetně přihlašování do samotných administrací redakčních systémů eshopů zabere několik hodin práce. Přitom by to mohla být otázka maximálně hodiny v případě, že byste měli vše na jednom místě a vzájemně propojené. Pak by stačilo pouze jednou nahrát plugin a aktivovat ho v jedné administraci a byl by funkční i ve všech ostatních eshopech. Nejedná se o žádný sen, s tímto logickým přístupem ke správě více projektů jsem se setkal u společnosti a-netgroup. Tato společnost nabízí kompletní řešení e-comerce a spravování všech projektů na jednom místě a nevadí různorodost zaměření.  Rád bych vám nyní představil, jak to u nich funguje.

Systém a-net guru

Jedná se o velice unikátní řešení, které vám ušetří hodiny a hodiny vašeho drahocenného času. Veškeré vaše internetové projekty můžete spravovat takříkajíc „pod jednou střechou“ z jedné administrace a-net guru. Jednoduchým příkladem byla již zmíněná operace s aktivací pluginu na vícero eshopech najednou. V systému a-net guru to uděláte pouze jednou z jedné administrace a přitom můžou být obchody na různých doménách. Dalším příkladem je naskladnění produktu, který chcete prodávat v několika eshopech naráz. Naskladnění stačí udělat pouze jednou = nemusíte zadávat informace o naskladnění do všech jednotlivě, což by zabralo mnohem více času.

Produkty v systému:

  • Eshop
  • Web
  • Slevový server
  • Aukce
  • Výběrové řízení
  • Mobilní eshop

Zde bych se pozastavil u mobilního eshopu, poněvadž každým rokem mobilní business a příjmy z něho rostou takřka dvojnásobným tempem a je dobré být před konkurencí o krok napřed. Nabídnout svým zákazníkům příjemné prostředí nákupu vašich produktů přes mobilní telefon, či tablet.

 Závěrem:

Pro majitele vícero projektů se jedná o způsob, jak znatelně  snížit  časovou náročnost jejich správy. A-net guru je neustále aktualizován a vylepšován. Nabízí moderní funkce, které běžné CMS nenabízí, včetně 24 hodinové podpory vyškolených techniků, kteří vám pomůžou s jakýmkoliv vaším problémem ohledně systému, či integrace nějaké služby do něj.

Vyzkoušejte ZDARMA demoverzi ZDE, abyste se sami přesvědčili o funkčnosti, kvalitě a propracovanosti.

 

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup