Tonera Cartridge

Tonera Cartridge

I přes dnešní moderní dobu digitálních médií, kdy se již spousta dokumentů uchovává v digitální podobě nejčastěji PDF je stále zapotřebí tiskárna. V České republice má tiskárnu takřka každá domácnost. Většinou se jedná o starší inkoustové multifunkční tiskárny s kopírkou a skenerem. Ve firemním sektoru převládají laserové tiskárny, díky jejich nižším provozním nákladům a znatelně menším nákladům na tisk.

Kde nakupovat cartridge?

Existují stovky kamenných obchodů i eshopů, které nabízí náplně do tiskáren. Bohužel není náplň, jako náplň a je třeba si důkladně vybírat prodejce, který rozumí tomu, co prodává a umí to správně skladovat. Doporučuji využívat internetový portál Heureka.cz, kde sami zákazníci hodnotí obchody a vy si můžete ověřit kvalitu obchodu skrze jejich reference. Jedná se o nejlepší způsob, jak si obchod zaručeně ověřit.

Pozor: Nekvalitní prášek v toneru může způsobovat drolení tisku a zašpinění papíru, proto je třeba vybírat kvalitního prodejce.

Pokud mohu, rád bych doporučil se podívat na společnost Tonera, která působí na trhu s náplněmi do tiskáren přes 20 let. Za tuto dobu získala všechny důležité zkušenosti se zacházením, skladováním i renovací náplní.  Kvalitu společnosti si můžete ověřit na již zmíněném portálu Heureka, kde:

  • Obchod je ověřen zákazníky a 100% zákazníků tento obchod doporučuje.
  • 100% zákazníkům dorazilo zboží v pořádku.
  • Průměrná dodací lhůta  1,3 dne.

Informace: Doprava v centru Prahy je ZDARMA na všechny objednávky, bez omezení minimální hodnoty objednávky.

Co nabízí Tonera?

  1. Originální inkoustové náplně a tonery, pro většinu značek tiskáren (Samsung, HP, Epson, a další).
  2. Možnost renovace tonerů a inkoustů, kdy dojde k odbornému opětovnému naplnění inkoustem, či tonerovým práškem. Tento způsob přináší až 50% procentní úspory oproti nákladům na nové cartridge a tonery.

Tip: Pokud nakoupíte nad 2000Kč máte dopravu ZDARMA. Jestliže preferujete osobní odběr v kamenné prodejně (Žitná 19, Praha 1, nebo Moskevská 22, Praha 10) a zaplatíte hotově. Tak získáte SLEVU 3% z ceny objednávky. Pokud objednávka obsahuje renovované náplně. Získáte navíc slevu 5%, tedy celkem 8%.

 Neváhejte a navštivte internetové stránky s eshopem společnosti Tonera: www.tonera.cz

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup