Kamerové bezpečnostní systémy

Kamerové bezpečnostní systémy

Již jeskynní lidé se snažili svůj majetek chránit, před zlodějskými kmeny, protože uvnitř jeskyně byl veškerý jejich majetek. V dnešní moderní době naštěstí nemusíte čekat před barákem, či firmou s klackem v ruce.  Stačí si pořídit kamerové bezpečnostní systémy, které budou vaše další oči.

Jaký zvolit kamerový systém?

Dominantní roli ve firemním sektoru hrají stále průmyslové kamerové systémy.  Ovšem ty jsou již na dnešní dobu zastaralé. Náklady na pořízení průmyslové kamery jsou vysoké a zároveň musíte platit vrátného, který neustále sleduje na monitorech jejich přenos. Takto lze chránit velké sklady, či banky. Samozřejmě malé firmy na to nemají dostatek financí a domu si to také nepořídíte.

Naštěstí existuje kamerový systém pro rodinné domy a malé firmy. Je založený na moderní technologii v podobě IP kamer. Ty jsou připojené k internetu a mají svojí vlastní unikátní IP adresu, kterou když zadáte odkudkoliv na světě na počítači, notebooku, či mobilním telefonu a přihlásíte se pod svým heslem, tak můžete sledovat v reálném čase co se zrovna děje u vás doma.  Přenos se nahrává na váš server, abyste si mohli později prohlédnout veškeré dění ve vaší nepřítomnosti.

YouTube Preview Image

Už dávno neplatí nevýhoda, že mají nedostatečnou kvalitu obrazu. Dnešní IP kamery dosahují FULL HD kvality přenosu obrazu. Dále nahrávání v noci, také není žádný problém, protože obsahují osvětlovací diody, které mají senzor pohybu a při sebemenším „šustnutí“ se rozsvítí.

YouTube Preview Image

Výhody:

  1.  Digitální přenos obrazu, kdy je obraz zpracován přímo v kamerovém zařízení a následně zaslán na server.
  2. Připojíte se na vaší IP kameru odkudkoliv na světě a na jakémkoliv zařízení i mobilním, či tabletu.
  3. Kvalitní obraz
  4. Vhodné, pro rodinné domy, ale i rozsáhlé objekty.

 Nevýhody:

  1. Vyšší pořizovací cena oproti analogovému systému
  2. Pro kvalitní obraz je třeba dostatečně silné internetové připojení.

Informace na závěr: Pro jistotu správné funkčnosti doporučuji instalaci odbornou firmou, které má dobré reference a zkušenosti. Například  firma www.kamerovysystem.cz má nespočet kvalitních referencí a zkušeností s realizací malých i rozsáhlých systémů založených na IP kamerách, či hybridní verzi se zapojením i analogových.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup