SEO optimalizace vám přivede návštěvnost

SEO optimalizace vám přivede návštěvnost

Internetové stránky zažívají stále „boom“, což dokazují statistiky o neustálém procentuálním růstu přírůstků domén. Česká národní doména v brzkých dnech dosáhne počtu  1 200 000 domén s koncovkou.cz, proč to ovšem píšu. Většina firem, či lidí má vidinu navýšení zisků, pomocí nově založených stránek. Mylně se domnívají, že po vytvoření internetové prezentace  se ihned začnou zobrazovat ve výsledcích vyhledávání na předních místech a návštěvnost stránek bude činit stovky lidí denně. Jaká je ovšem realita? Většina nových webů je ráda, že jsou vůbec vyhledávači za indexování a návštěvnost by se dala spočítat na prstech rukou.

 Jak zvýšit návštěvnost stránek?

Hlavním kritériem je SEO optimalizace stránek, pro vyhledávače, jelikož počet návštěvníků příchozích skrze vyhledávače činní cca 90%.  Anglický název je Search Engine Optimization, ve zkratce SEO.

Proč vůbec chtít více lidí na stránkách? Protože čím více návštěv, tím větší procento konverze, tedy přeměny na zákazníka. Díky tomu budete mít více zákazníků a vyšší zisky.

SEO se dělí na dvě základní části:

ON-Page faktory:

Zjednodušeně řečeno se jedná o vše, co se nachází na stránkách (obsah textový, obrazový, nadpisy, atd.), především využití metatagů, které jsou pro vyhledávače důležité. Sem patří klíčová slova (Keywords). Klíčová slova vystihují váš obchodní záměr a přes ně k vám budou proudit lidé z vyhledávačů. Klíčová slova je důležité vhodně volit a především správně cílit na oblast.

Příklad: Máte autoservis v Liberci, tak nebudete volit klíčová slova: autoservis, auto oprava atd. Správná volba je cílená na místo vaší působnosti: autoservis Liberec, auto oprava Liberec.

OFF-Page faktory:

SEO optimalizace webu pomocí zpětných odkazů, zde již obsah vašich stránek nehraje roli.  Zpětné odkazy můžete získávat registrací do katalogů, psaním PR článků, sdílením na sociální sítě a diskuzní fóra. Ve zpětných odkazech je třeba, jako text uvádět vaše klíčová slova.

Informace: Výsledky SEO optimalizace se nezobrazí ihned, ale po nějaké době se vaše webovky posunou ve výsledcích vyhledávání na vyšší příčky, což vám přinese vyšší návštěvnost.

Závěr:

Bez SEO vaše webovky nikdy nebudou mít šanci uspět. Budete dosahovat minimální návštěvnosti a zisků. Můžete si vyzkoušet udělat SEO sami, anebo to přenechat specialistům s dlouholetou praxí například: 2rsolutions.cz. 

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup