Kde nakoupit náplně do tiskáren?

Kde nakoupit náplně do tiskáren?

Tiskárnu má v dnešní době doma každá domácnost. Náplně do nich ovšem často vyvolávají řadu otázek. Jak zakoupit správnou náplň? Kde nakoupit kvalitní náplň, aby vám po pár dnech nevyschla, nebo se prášek z toneru nedrolil?

Co je to toner a cartridge?

Toner

Jedná se o „kazetu“ s náplní do laserových tiskáren. Obsahem  je  sypký černý, či barevný prášek s příměsí kovu. Díky působení různých nábojů, což je základní princip laserové tiskárny. Dojde k přichycení prášku na papír s rozdílným nábojem a následné zapečení v „peci“. Na závěr se odstraní náboj papíru. Vždy doporučuji nakupovat oficiální toner, od výrobce vaší tiskárny, abyste předešli případným problémům, které jsou popsané níže.

Na co si dát u toneru pozor:

Pokud zakoupíte nekvalitní toner, bude mít vysoce pravděpodobně negativní vliv na kvalitu tisku.  Může docházet k rozmazávání a především k drolení prášku z papíru. Tento jev často nastává u neoficiálních verzí.

Cartridge

Cartridge alias inkoust, do klasických inkoustových tiskáren. Prodává se ve dvou základních verzích:

  1. černý inkoust
  2. barevný inkoust složený ze tří barev:  červená, modrá a žlutá.

Je třeba alespoň jednou týdně tisknout, aby barva nezasychala v tryskách. Dále po vytisknutí nechte vždy nějakou dobu inkoust zaschnout, než se papíru dotknete, aby nedošlo k rozpití.

Na co si dát u cartridge pozor:

Nedoporučuji využívat „lákavých“ nabídek na doplnění inkoustu, do již vyprázdněné cartridge, protože u těchto náplní dochází k rychlému vysychání a ve výsledku se nevyplatí. Nakupujte vždy originální verze.

 Kde nakupovat?

Doporučuji navštívit internetové stránky s eshopem společnosti Tonera s více jak 20 letou tradicí na trhu. Na portálu Heureka.cz doporučuje tuto společnost 100% zákazníků a doba dodání objednávky činní průměrně 1,5 dne.  Jestliže bydlíte v centru Prahy, máte dopravu zdarma s dodáním ještě v týž den, od objednání. Doprava zdarma není limitována minimální hodnotou objednávky.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup