Jak snadno vytvořit mobilní aplikaci

Jak snadno vytvořit mobilní aplikaci

V dnešní době je v České republice přes 3 000 000 chytrých telefonů a cca 1,7 milionu tabletů.  Doposud se každým rokem počet chytrých zařízení zvyšoval, o více než třetinu. Důvodem, proč vás o těchto statistických údajích informuji je fakt, že se jedná o obrovskou masu lidí s vysokým potenciálem neustálého růstu. Tím se otvírá nový trh, pro obchodníky a firmy, který může přinést velký přísun zákazníků.

Snadné vytvoření mobilní aplikace:

Doteď byl vývoj mobilních aplikací velice časově i finančně nákladný. Z tohoto důvodu si je nemohli dovolit menší firmy, které by rádi skrze ně informovaly své zákazníky o novinkách, aktuálních nabídkách, či akcích. Naštěstí existuje jeden zajímavý projekt s názvem AdamApp, pomocí kterého si aplikaci vytvoříte snadno sami. Velice důležité je, že nemusíte znát žádný programovací jazyk, ani být zkušený „Ajťáci“.

Dokážete vytvořit svou mobilní aplikaci v AdamApp během 30 minut práce. Jednoduše začnete registrací, která je ZDARMA.  Poté si pomalu krok za krokem budete vytvářet svou aplikaci, které uzpůsobíte vzhled a obsah, podle vašich požadavků.  Dalším zjednodušením je možnost importování obsahu z vašich internetových stránek, či sociálních sítí (Facebook, Twitter, Picassa, Instagram, Youtube a další.)

Nejvíce času strávíte tvorbou „Záložek“, tedy položek menu. Počet je neomezený a podle vašeho zaměření si záložky uzpůsobíte. Například v gastronomickém oboru jsou vhodné záložky: Rezervace, Denní nabídka, Jídelní lístek, Nápojový lístek, Věrnostní program.

Abyste byli neustále ve spojení s vašimi zákazníky, máte možnost rozeslat krátkou zprávu (notifikaci), která se ukáže všem uživatelům vaší aplikace. Například: Pouze dnes sleva 30% na celý jídelní lístek.

Obrovská výhoda je snadná publikace mobilní aplikace do obchodů Apple Store (iOS), Google Play (Android) prostřednictvím systému. Nemusíte si zřizovat vlastní vývojářské účty v obchodech, které stojí značné peníze.

Cena ročního tarifu mobilní aplikace na AdamApp stojí 8160 Kč (680Kč/měsíc) bez DPH.  Pokud si budete chtít službu nejdříve vyzkoušet na měsíc, tak za něj zaplatíte 820Kč bez DPH.

Pokud stále váháte, můžete se sami podívat na Reference.

Například:

  • Ewa Farna
  • Emanuele Ridi
  • Café Louvre
  • Fitness Galaxie
  • Pomozte dětem

Vlastní mobilní aplikaci můžete mít během pár kliků myši ještě DNES na AdamApp.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup