Digitální tiskárna v Brně

Digitální tiskárna v Brně

Každá firma, či živnostník potřebuje kvalitní reklamní materiály, jako vizitky, plakáty, či letáky. Bohužel v dnešní době je velice těžké najít kvalitní tiskárnu, na kterou se můžete spolehnout, a zároveň vám vybere nejlevnější řešení.  Všechny tyto parametry splňuje digitální tiskárna K+L S.R.O. se sídlem v Brně.

Reklamní materiály:

Vizitka:

Jedna z důležitých prezentací firmy, či živnostníka. Jedná se o prvotní kontakt s potencionálním zákazníkem, proto musí na první pohled zaujmout. Rozhodně nedoporučuji dělat vzhled (design) takříkajíc „doma na koleni“, protože takovéto amatérské vizitky mají většinou opačný efekt, nežli očekáváte.  Lidi jednoduše odradí = nekontaktují vás. U K+L vizitky Brno si můžete kompletně nechat vytvořit vizitku od prvotního vzhledu, až po vytisknutí. Jehož parametry si předem vyberete: jednostrannou, či oboustrannou. Osobně doporučuji oboustrannou variantu s využitím lesku, což dodá vaší vizitce na luxusním vzhledu.

Leták:

Poutavý reklamní předmět, který musí na první pohled člověka zaujmout, aby se pozastavil a přečetl si, co se v něm nabízí. Vzhled letáku vždy závisí na dané akci, kterou propaguje. Pomocí něho můžete oslovit velkou masu lidí za minimální náklady. V případě velkého množství požadovaných letáků doporučuji využít ofsetový tisk, naopak pokud chcete pouze několik kusů, pro menší akci je výhodnější technologie digitálního tisku. Tisk letáků Brno od K+L nabízí tisk na matný i lesklý papír.

Osobní materiály:

Fotografie:

Služby digitální tiskárny můžete využít i v soukromém sektoru. Nemám, namysli tisk normálních fotografií v standardních malých rozměrech do rodinného alba, které se válí následně roky v šuplíku. Mám na mysli zajímavý dárek v podobě například velké rodinné fotografie na zeď, která dotyčného jistě mile překvapí. Tisk fotografií Brno nabízí mnoho možností, jak udělat z obyčejné fotografie z počítače originální dárek v mnoha podobách.

Pokud jsem vás zaujal navštivte internetové stránky: http://www.digitalnitisk-brno.cz/

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup