Recenze webu s pohádkami

Recenze webu s pohádkami

V dnešním článku bych vám rád představil jeden internetový projekt VeselePohadky.cz zaměřený na děti.  Budete se divit, ale děti tvoří čím dál větší masu návštěvníků internetových stránek. Proto je dobré, když na ně tvůrci internetových stránek nezapomínají.  Projekt VeselePohadky.cz slouží, jako databáze online pohádek pro děti, které si samozřejmě můžete na stránkách přehrát.

Přednosti webu:

  • Šetří váš čas,  už nemusíte zdlouhavě na youtube vyhledávat pohádky, pro vaše děti. Jednoduše zde všechny najdete takříkajíc „pod jednou střechou“.
  • Načítání stránek je opravdu rychlé a vzhled je velice přehledný.
  • Všechny pohádky jsou smysluplně rozřazené do jednotlivých kategorií, což usnadňuje vyhledávání pohádek. Dále pokud přesně víte, jakou chcete přehrát. Můžete jednoduše použít pole Hledat, kam stačí napsat název a zobrazí se vám všechny dostupné díly.
  • Aktuálnost, aneb zatím se mi nestalo, abych narazil na nefunkční video.
  • Responzivní design, neboli vzhled a rozvržení stránek se přizpůsobí velikosti displeje. Stránky jsou plně optimalizované, pro mobilní telefony a tablety. Autoři myslí na budoucnost, jelikož více než 40% lidí na internet přistupuje z těchto chytrých zařízení a toho procentuální číslo neustále stoupá.
  • HTML5 video: Youtube již delší dobu používá místo flash přehrávače nový moderní HTML5 přehrávač, který podporují všechny chytrá zařízení. Nestane se tedy, že si video nespustíte, protože vaše zařízení nepodporuje flash (iPad, iPhone, Windows Phone, atd.).
  • Možnost odběru: Můžete se pomocí emailové adresy přihlásit k odběru novinek, abyste neprošvihli nové pohádky.

 Závěr:

Velice takovýto nápad a projekt chválím. Video pohádky jsou pomocnou ruku všem rodičům, jak snadno zabavit své děti a zároveň nemít obavu, že na youtube najdou nevhodná videa.  Přiznám se, že mi to nedalo a pustil jsem si pár dílů své oblíbené pohádky z dětství „Pohádky o mašinkách„. Zároveň zastávám názor, že takovéto online pohádky budou motivací pro děti, aby se naučily používat chytrá zařízení, která v budoucnu budou nepostradatelná.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup