Školení Java Spring

Školení Java Spring

Vítám vás v dnešním článku, ve kterém bych vám rád představil efektivní školení zaměřené na objektově orientovaný programovací jazyk Java.  Tento programovací jazyk vznik v roce 1995. Autorem je James Gosling, který pracoval v společnosti Sun Microsystems. Dnešním majitelem je společnost Oracle.

Proč se zaměřit na Javu?

Aktuálně je celosvětově nejpoužívanější programovací jazyk, který naleznete ve třech miliardách zařízení, od kreditních karet a bankomatů, po chytré telefony. Za zmínku stojí především nejrozšířenější mobilní operační systém Android, od Google. V neustálém růstu počtu těchto chytrých zařízení (tablety, telefony, nositelná elektronika) je obrovský potenciál, pro všechny programátory a firmy. Aplikace je možné využívat ve všech firemních odvětví, například v gastronomii můžete udělat vaši restauraci originální a jedinečnou, díky možnosti objednávky přes aplikaci.  Zároveň přes ní můžete zákazníky informovat o aktuálních akcích, či novinkách na jídelním lístku.

Díky trendu  směrování veškerého IT do cloudu je Java budoucnost programování.

Jak probíhá školení?

Školení Java provádí firma ICT Pro, která působí na trhu od roku 1992. Za léta svého působení získala nespočet zkušeností a spokojených zákazníků z řad jednotlivců i velkých korporátních firem.

Druh Java školení si vyberete podle vašich dosavadních dovedností, od úvodu do programování, až pro pokročilé vývojáře. Důležitý je i výběr zaměření například na Android aplikace.

Kurz Android vývoj aplikací vám objasní základy programování mobilních aplikací. Dále vás seznámí s vývojovým prostředím a důležitými vývojovými nástroji.  Kromě samotného programování aplikace se naučíte vytvářet i grafické rozhraní a dozvíte se základní informace o licencích.

programovací okno Java - skoleni-itc.cz

školení Java

Kde probíhá školení?

Brno

Školící prostory jsou v Brně umístěny na lehce dostupném místě hromadnou i osobní dopravou v prostorách firmy COMGUARD.

Sochorova 38, 616 00 Brno.

Map of Sochorova 38, 616 00 Brno-Žabovřesky

Praha:

Školení je možné uskutečnit i v Praze, po domluvě v prostorách partnerských výukových středisek.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup