Seeky.cz – systém identifikace firem na webu

 Identifikace firem na webu

V dnešním článku vám představím unikátní systém identifikace firem na internetu, který vám ušetří hodiny času a mnohonásobně zefektivní váš marketing. Ve světe internetového marketingu platí pravidlo: „Každý návštěvník stránek je zároveň potencionální zákazník“. Cílem firemních stránek je samozřejmě zisk z provedených objednávek/zakázek, proto je základní kámen úspěšných stránek mít vysoké procento konverze (proměny návštěvníka na zákazníka). Zde přichází na scénu unikátní marketingový nástroj Seeky.cz, který funguje u firem ze 40 zemí a má 15 roků zkušeností v oblasti obchodu, reklamy a propagace.

 Jak funguje Seeky.cz?

Seeky sbírá informace o návštěvnících vašich stránek. Možná vás napadne, že to umí Google Analytics také, ovšem Seeky jde mnohem dále dokáže jednotlivé návštěvníky identifikovat a zobrazit vám kontaktní informace. Vy následně můžete kontaktovat danou osobu a nabídnout jí svůj produkt, či služby s osobním přístupem.

Příklad: Vaše internetové stránky s prodejem pneumatik navštíví majitel autoservisu, ale nic neobjedná= nedojde ke konverzi. Díky Seeky se to dozvíte a budete moci osobně majitele kontaktovat s nabídkou obchodu s hromadnou slevou jen pro něj.

Můžete oslovit mnohem širší spektrum lidí v oboru a cílit na ně svou reklamu/nabídku. Mnohonásobně tím zefektivníte svůj marketing, protože bude mnohem cílenější, zároveň získáte více klientů = zvýšení zisků.

Výhody služby:

  • Zefektivní marketing
  • Šetří váš čas
  • Získá nové obchodní kontakty a klienty
  • Zvýší procento konverze vašich stránek
  • Umí identifikovat firmy ze 40 zemí EU
YouTube Preview Image

Pokud nevěříte, jestli je vůbec možné takto identifikovat anonymní návštěvníky můžete si Seeky vyzkoušet ZDARMA v trial časově omezené verzi.

Důležitá informace je způsob placení. Neplatíte za měsíc, jako u většiny služeb. Platíte jen za to, co službou ZÍSKÁTE, tedy za každou úspěšnou identifikaci.

 

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup