Tvorba moderních internetových stránek

V České republice mnoho firem pochopilo důležitost internetu. Toto tvrzení dokazuje neustálý růst tržeb prostřednictvím internetu. Objem tržeb uskutečněných přes internet byl v roce 2013 přes 50 miliard korun. Chcete vědět, jak si získat část tohoto koláče pro sebe?

V dnešní moderní době rozhodně nestačí klasické internetové webovky dělané takříkajíc „na koleni“, protože na internetu je neuvěřitelně konkurenční prostředí a každý se snaží něčím upoutat návštěvníky svých stránek. Návštěvníci jsou zároveň potencionální zákazníci. Vaše internetové stránky rozhodují, jestli se skutečně zákazníky stanou a objednají si vaše zboží, či služby anebo kliknou na tlačítko zpět, načež půjdou na další odkaz ve výsledcích vyhledávání internetového vyhledávače ke konkurenci. Tvorba webových stránek se aktuálně zaobírá novou verzí programovacího jazyka HTML5, která 28.9 2014 dostala finální podobu. HTML5 (HyperText Markup Language) nabízí mnohem více možností v tvorbě internetových stránek  a zároveň zjednodušuje, zpřehledňuje zdrojový kód.

OnePage design

U nás doposud nerozšířená technika mezi programátory. Díky které máte vaši kompletní internetovou prezentaci na jedné stránce s pomocí speciálního menu s odkazy odkazující na jednotlivé části obsahu.

Jaké přináší výhody:

  • Všechny informace na jednom místě
  • Na OnePage se návštěvník  nemusí proklikávat na podstránky = znovu vše načítat
  • Moderní vzhled zaručeně upoutá každého návštěvníka
  • Vhodné pro firmy, či portfolia a představení produktů

OnePage vzhled můžete rozšířit pomocí Parallax webdesign technologie, která nabízí efekty s posouváním grafiky na stránce. Tímto moderním neokoukaným způsobem můžete nabídnout návštěvníkům další informace. S technologií parallax se zaručeně odlišíte od konkurence.

Tyto moderní pokročilé způsoby tvorby internetových stránek naplno využívá, jako jedna z mála v ČR společnost GENES Media s.r.o., která zároveň nabízí Full servis a podporu pro své zákazníky. Dále s ní získáte opravdu osobní přístup a dokáže naplno optimalizovat stránky pro vyhledávače i mobilní zařízení. Ty jsou s přístupem návštěvnosti neustále na vzestupu, díky tomu jsou zákazníci této společnosti neustále o krok vpředu před svou konkurencí.

 

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup