Zlevněné elektro

Zlevněné elektro

Vánoce se kvapem blíží a nejčastějším vánočním dárkem je elektronika, což přináší značné náklady na takovéto vánoční dárky. Proto bych vám rád doporučil se porozhlédnout po zlevněné elektronice například na stránkách: ZDE. V tomto článku se zaměříme na nejčastější nakupovanou elektroniku o Vánocích a to tablety a chytré telefony (smartphone)-

Pokud nepatříte mezi zákazníky, kterým jde o značku telefonu, ale především o poměr cena/výkon, cena/kvalita, tak jste na správním místě. V NewGo.cz naleznete slevy na výkonné chytré telefony a slevy tabletů od neznáních výrobců s vysokým výkonem, kde neplatíte zbytečné sumy za „značku“.

Doporučuji se podívat na zlevněný smartphone S720, který z původní ceny 4490Kč nyní stojí 1990Kč. V telefonu je operační systém Android 4.4, díky kterému se vám otvírá svět mnoha tisíc aplikací. O výkon smartphone se stará čtyř jádrový procesor Cortex A7 s 512MB RAM, který zajišťují dostatečný výkon pro Android aplikace. Interní kapacita telefonu je 4GB, ale je možná rozšířit pomocí externí paměťové karty o dalších až 32GB paměti. Telefon je dostupný v různách barvách:  černá, bílá, růžová, žlutá a váží 250g s rozměry 131.1x69x9.0mm a úhlopříčkou displeje 4,3″ palců s rozlišením 480×800 s podporou multi dotyků. Samozřejmostí je Bluetooth, GPS. K focení máte možnost přední kamery s 2MP pro focení selfie a video hovorů a zadní kamera je kvalitnější s 5MP fotoaparátem. O výdrž telefonu se stará 1800mAh baterie.

Pokud hledáte tablet místo telefonu? Přijdete si také na své aktuálně je dostupný vysoce výkonný 9″ palcový tablet s operačním systémem Android 4.4.2 Kitkat s vysoce výkonným čtyř-jádrovým procesorem s frekvencí každého jádra 1,5GHz s operační pamětí DDR3 s kapacitou 512MB. Úložný prostor tabletu činní 8GB s možností rozšíření externí kartou  T-FLASH s kapacitou až 32GB. Původní cena tabletu činila 4600Kč a nyní je pouhých 1990Kč.

Takový tablet, či Smartphone ocení především děti pro jejich hraní her a surfování na internetu a vy přitom ještě díky NewGo.cz ušetříte několik stovek, až tisíc korun.

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup