Reklamní předměty

Reklamní předměty

Vánoce se nezadržitelně blíží. V hlavě každého člověka se pomalu častěji objevuje otázka výběru vánočního dárku. Měl bych pro vás tip na originální vánoční dárky, které jsou vhodné pro přátele ke zkvalitnění jejich času stráveného v kanceláři, nebo pokud jste majiteli firmy, tak se pro vás nabízí možnost efektivně poděkovat svým zaměstnancům za jejich celoroční píli. Vhodným dárkem mám namysli zajímavý originální reklamní předmět z  internetového obchodu společnosti CZECH IMAGE GROUP, která je čistě česká a na trhu působí od roku 2000. Motem firmy je kvalita za nízkou cenu a je jedno jestli si objednáte jeden kus, či stovky kusů daného reklamního předmětu.

Pro přátele:

Originálním dárkovým předmětem je podle mého digitální fotorámeček, který si přátelé mohou postavit na svůj pracovní stůl, díky němu a měnícím se fotografiím, dle nahrání bude takříkajíc „rodina stále s nimi“. Kvalitním digitálním fotorámečkem dostupným na eshopu již od jednoho kusu je Welix digitální fotorámeček, do kterého můžete nahrát až 78 fotografií. Další možností je spousta stojanů  na mobil či tablet pro usnadnění práce s těmito zařízeními.  Osobně se mi velice líbí vybavení v podobě kvalitních podložek pro myš, protože ruka dostává obrovský celodenní „zápřah“ při kancelářské práci.

Pro zaměstnance:

Pro zaměstnance v eshopu naleznete mnohem větší rozsah zboží, od propisovacích tužek, až po různé vybavení do kanceláří. Doporučoval bych, jako originální dárek k Vánocům reklamní hrnek s potiskem loga firmy a nějakým textem. Takovýto hrnek zaměstnanci jistě ocení a stane se nedílnou součástí jejich každodenní práce například s využitím pro kávu, či čaj.  Zároveň takovýto hrnek bude i dobrou reklamou vaší firmy. Může zvednout veřejné povědomí o firmě.

Kompletní sortiment dárků a reklamních předmětů naleznete na internetovém eshopu www.czechimage.cz

Můžete přeskočit na konec a zanechat odpověď. Ping není v současnosti povolena.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup