Webdesign studio

Webdesign studio

Dnes je doba internetu a internetového nakupování, které každým rokem roste v milionech korun a v budoucnu má internetové obchodování potenciál přerůst klasické nakupování v obchodech, proto je pro budoucnost většiny firem v každém odvětví důležité mít vlastní internetovou prezentaci, neboli internetové stránky, kde prezentují svou firmu, své produkty a nabízejí je zákazníkům prostřednictvím eshopu.

Vliv designu

Mnoho majitelů internetových stránek ještě nedokáže stále pochopit, že internetové stránky jsou, jako jejich vizitka a tomu by měly odpovídat. Pokud potencionální zákazník přijde na vaše stránky, tak první co uvidí je design stránek, neboli vzhled a už si podvědomě udělá obrázek o vaší firmě, který se následně velice těžce napravuje obsahem stránek, referencemi a od toho se odvíjí i prodejnost vašeho zboží. Proto je důležité si nechat vytvořit internetové stránky od profesionálů, kteří mají zkušenosti s tvorbou designu stránek například  Whitehat.cz. Whitehat je malá internetová agentura zabývající tvorbou designu stránek, včetně kompletního vytvoření a následnou optimalizací pro internetové vyhledávače. U této agentury se mi velice líbí, že u většiny projektů využívá pro stránky redakční systém WordPress, který přináší majitelům stránek nespočet výhod. Řadí se celosvětově mezi nejoblíbenější redakční systém, který využívá přes 60 000 000 internetových stránek.

Výhody redakčního systému WordPress:

  • Možnost přístupu do administrace z jakéhokoliv zařízení s přístupem na internet.
  • Snadná úprava/aktualizace stránek pomocí pár kliknutí.
  • Pro psaní příspěvků na stránky nemusíte znát žádný programovací jazyk (HTML, atd.), protože WordPress má v sobě WYSIWYG editor, který připomíná prostředí pro psaní, jako má Microsoft Office.
  • Celý redakční systém je kompletně v Českém jazyku.
  • Stránkám můžete přidat nespočet funkcí, díky milionům pluginů zdarma.
  • Přehledné statistiky návštěvnosti stránek i prokliků na odkazy.

Navštivte tedy stránky www.whitehat.cz na kterých zjistíte bližší informace o nabídkách designu stránek a referencích této agentury, které jsou vizitkou jejich profesionality a dovedností.

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup