Start-up www.adamapp.cz

Start-up www.adamapp.cz

Rád bych vám dnes představil velice zajímavý start-up, který se zabývá tvorbou mobilních aplikací ADAM. Tento start-up má obrovský potenciál, jelikož dnešní internet se čím dál více z klasické PC verze přesouvá do mobilních telefonů a i velké internetové firmy, jako je Google, Facebook atd. jsou si toho zcela vědomi a každá firma má mnoho mobilních aplikací, které generují již skoro polovinu jejich příjmů.

Mobilní aplikace se stává nedílnou součástí podnikání firem ve většině oborů a proto byste ani vy neměli, jak se říká „zaspat dobu“ a co nejdříve se rozhodnout pro vlastní aplikaci. Bohužel obecně tvorba mobilních aplikací je velice složitá věc, kterou dokáží jen programátoři a musíte znát různé programovací jazyky, aby vaše aplikace byla konkurence schopná.

Nyní, ale přichází na řadu start-up ADAM, který všechny tyto předsudky zcela maže a vy si jeho prostřednictvím  můžete vytvořit aplikaci během pár kroků a zabere vám jen trochu času aniž byste měli jakékoliv zkušenosti z oboru IT a bez nutnosti umět programování. Pomocí start-upu ADAM bylo již vytvořeno přes 140 mobilních aplikací včetně mobilní aplikace známého kuchaře Emanuela Ridi, dále například oblíbeného pražského klubu Roxy  a mobilní aplikace městské části Praha 7.

Jak ADAM funguje?

  1. Nejdříve si musíte založit účet (registrace je zcela zdarma)
  2. Vytvořte si a uzpůsobte si aplikaci k vaší spokojenosti.  Možnosti aplikace jsou takřka neomezené a nemusíte mít obavy, že by vás systém omezoval. Do aplikace si můžete přidat například: objednávkový systém, RSS odběr, a mnoho dalšího.
  3. Přidejte váš obsah. Ten můžete velice snadno importovat za vašich internetových stránek, či účtů na sociálních sítí.
  4. Vytvořte si záložky, neboli položky menu aplikace.
  5. Aplikace je již hotová a stačí jí jen publikovat na internetových obchodech s aplikacemi pro Android Google Play a pro iOS AppStore.

Nutno dodat, že vytvoření aplikace je ZDARMA včetně publikování, pouze budete platit za provoz aplikace podle, toho jaký si vyberete tarif. Například pokud si zaplatíte roční tarif, tak za aplikace měsíčně zaplatíte pouze 680Kč. Díky tomu bude vaše aplikace naprosto spolehlivě fungovat a budete mít dostupné všechny možnosti, které ADAM nabízí a hlavně budete mít dostupnou technickou podporu, která vám vždy pomůže v případě jakéhokoliv problému.

Nespornou výhodou mobilní aplikace pomocí  ADAMA je synchronizace s webem, facebookem i twitterem = spravujte vše z jednoho místa. V mobilní aplikaci můžete publikovat cokoliv v chcete a kdy vás to zrovna napadne. Nesmím opomenout také funkci PUSH zprávy,neboli krátká sdělení, která se všem uživatelů, ihned zobrazí na mobilním telefonu. 

Závěrem bych chtěl říci, že mobilní aplikace se dají využít takřka ve všech oblastech podnikání například máte vlastní restauraci a uděláte pro své zákazníky aplikaci, kde se jim bude každý den zobrazovat denní menu, či aktuální akce. Dále třeba pokud máte vlastní obchod s potravinami, tak můžete místo letáků s akční nabídkou poslat uživatelům nabídku skrze mobilní aplikaci.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup