Diamond travel

Diamond travel

Rád bych vám v tomto článku představil nevšední dovolenou, která nabízím mnohem více, nežli klasické dovolené.  Aktuálně se blíží letní období a tedy i sezona dovolených a nastává tedy otázka, jak strávit tento rok svou dovolenou. Nabízejí se klasické výlety po Evropě a Evropských městech, ale to je pokaždé stejné a nic nového. To samé je u klasických dovolených u moře a především v Chorvatsku, kde jedete mnoho hodin autem, a místo abyste si na dovolené užívali, tak po té dlouhé jízdě autem, přijedete zcela unavení a ztahaní. Nabízí se exotičtější dovolené například v Egyptě, či Tunisu, ovšem zde máte velice omezené možnosti užívání si na dovolené, poněvadž se jedná o velice neklidné oblasti a je doporučeno nevycházet z turistických rezortů. Takže veškeré kulturní a historické památky Egypta, pro které je Egypt právě vyhledávanou turistickou lokací neuvidíte a budete trávit všechen čas v hotelovém resortu, což je maximálně pár kroků k moři a zpátky do hotelu. Nezbývá vám tedy, než využít nabídky omezené hotelové zábavy a přes den celý strávit u moře. I když je válení se u moře první věc co napadne většinu lidí, když se řekne dovolená, tak po týdnu, či pár dnech vás to přestane bavit, poněvadž to bude pořád každý den stejný a dokola.

Pokud si chcete užít opravdovou dovolenou a zábavu, která vás nikdy neomrzí, zkuste plavbu lodí.  V dnešní době je plavba lodí stále žádanějším druhem dovolené a i v České republice se jedná o stále vyhledávanější druh dovolené.

V čem spočívá krása okružní plavby?

Okružní plavba lodí je dovolená, na kterou do konce života nezapomenete. Oproti klasické dovolená má nespočet výhod a nikdy se nebudete nudit.  Okružní plavba začíná naloděním a vyplutím vstříc moři, či oceánu. Předem znáte okružní trasu lodi a i podle toho si vyberete z nabídky okružní plavbu, podle toho kam přesně chcete jet a kde chcete být, jestli v Karibské oblasti, či raději severní Evropu a spoustu dalších oblastí. Díky okružní plavbě poznáte mnoho různých kuchyní, kultur, zvyků a lidí, poněvadž loď každý den zakotví na jiném místě, které si můžete prohlédnout projít, či pokud se budete chtít koupat tak pokaždé poznáte novou pláž. Kromě toho si můžete vychutnávat krásy moře a dýchat čistý mořský/oceánský vzduch a plně relaxovat a užívat si dovolenou.

Jaké je vybavení lodí?

Každá loď v nabídce je plující luxusní hotel a nabízí 24hodinovou službu pasažérům. Na lodi nikdy nebudete mít o zábavu nouzi. Lodě mají několik desítek různých restaurací, tak aby si přišli na své pasažéři z celého světa a mohli jste ochutnat různé národní pokrmy všech kuchyní od těch tradičních, až po ty exotické. Pokud se rádi večer bavíte tak můžete navštívit několik barů a diskoték, kde se můžete řádit do svítání. Na lodi je také kulturní program každý večer jiný, a pokud máte rádi takovouto noblesnější zábavu, tak se na lodích pořádají i koncerty známých hudebníků a umělců. Přes den můžete navštívit lodní bazén, zacvičit si v posilovně, či si nechat udělat wellness program s návštěvou finské sauny a následně s masážemi, které prokrví, uvolní a protáhnou vaše svaly a zocelí vaší mysl. Pokud se strachujete o bezpečnost, tak všechny lodě jsou vybavené nejmodernějšími bezpečnostními systémy a navigačními systémy.  Závěrem nutno dodat, že na lodi si prostě každý přijde na to své.

Hlavní výhody plavby lodí?

  • plavby lodí nabízí každý den nová místa. Jak bylo již zmíněno v krásách okružní plavby, tak každý den díky lodi navštívíte a budete objevovat nová místa, což by vám klasická dovolená na jednom místě na jedné pláži a v jednom hotelu po celou dobu dovolené rozhodně neumožnila a ochudila vás o krásy dalších míst, které byste nepoznali.
  • Nekonečná zábava na lodi. Loď je velký luxusní hotel s neomezeným množstvími zábavy všeho druhu. Můžete trávit večery tancováním, hraním hazardních her v lodním kasinu, nebo jednoduše popíjet u baru. Na výletní lodi není nic z toho problém.
  • Plavba lodí nabídne ojedinělou romantickou atmosféru, která vás dokonale pohltí. Odraz slunečních paprsků od hladiny moře a doprovod delfínů plující vedle lodi si prostě nemůžete nechat ujít.
  • Na lodi budete mít 24hodinový servis, který se o vás bude nepřetržitě starat.
  • Dámy jistě potěší možnost nakupovat v duty free obchodech, tedy díky plavení se v mezinárodních vodách a na moři nebudete muset platit u zboží nakoupené na lodi žádné daně.
  • Jelikož se na lodi plaví lidí z celého světa budete mít jedinečnou možnost poznávat zcela nové lidi a jejich kulturu, což byste nikde jinde v takovém počtu nemohli.

Pro zakoupení okružní plavby lodí doporučuji cestovní kancelář Diamond travel, která se již od roku 2006 specializuje na plavby výletní lodí a v dnešní době nabízí nespočet různých destinací.  V dnešní těžké době se nemusíte bát o to, že byste přišli o peníze v případu úpadku firmy, poněvadž je pojištěná u pojišťovny Generali.

Cestovní kancelář Diamond travel má za své působení již více, jak 42 000 spokojených zákazníků a více než 82% zákazníků s Diamond travel se plavilo vícekrát. Solidnost cestovní kanceláře si můžete ověřit na stránkách diamond travel recenze, dále na sociálních sítí, jako je Facebook, Twitter atd.

Diamond travel je první cestovní kancelář, která nabídla svým zákazníkům plavby lodí s českým delegátem, díky tomu nemusíte mít strach s tím, že byste se nedomluvili cizí řečí. Delegát vše vyřeší za vás a zároveň diamond travel zkušenosti jsou jen pozitivní a ať se zeptáte jakéhokoliv klienta této cestovní kanceláře, který podstoupil kružní plavku zcela jistě vám poví své kladní zkušenosti s touto cestovní kanceláří a bez problémů vám jí doporučí. Poněvadž pro většinu lidí se jednalo o nekrásnější dovolenou v jejich životech a vy byste si neměli takovou dovolenou rozhodně nechat ujít a alespoň jednou v životě si okružní plavbu vyhlídkovou lodí zkusit na vlastní kůži. Pokud máte rodinu a děti tak, vás potěším, že na většinu okružních plaveb cestovní kanceláře Diamond travel jsou děti zcela zdarma.

Tak neváhejte a poznejte krásy a skvosty světa pomocí cestovní kanceláře Diamond travel a jejich nabízenými okružními plavbami, na které si rádi vzpomenete i na stará kolena, jak jste si dovolenou na okružní plavbě například středomořím náramně užili.

 

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup