Online hry

Online hry

Rád bych vás nyní v tomto článku seznámil s třemi úžasnými online hrami.  Online hry jsou v dnešní době fenomén a jsou čím dál více populární. I díky tomu že se svými kvalitami a grafikou dají již některé srovnávat s kvalitou klasických PC her.

AION Free To Play

AION je špička mezi MMORPG online hrami. AVION Free To Play online hra je samozřejmě zdarma a její obrovskou výhodou je vysoce kvalitní grafika. Jedná se o Fantasy hru, ve které můžete očekávat tajuplná prostředí plná hromady nestvůr a různých protivníků. Základním parametrem, od kterého se odvíjí celý příběh hry je jakou si vyberete rasu ze dvou dostupných a také jaké si pak vyberete povolání. Pokud budete ve hře úspěšní můžete získat různé vylepšení, jako možnost létání, plachtění a využívat je při bojích s nepřáteli.¨

YouTube Preview Image

World Of Warplanes

World Of Warplanes je zdrcující online hra zdarma plná desítek reálných letadel, které čekají právě na vás, až se stanete jich piloty a poletíte s nimi do mnoha desítek bitev. Všechny letadla a veškerá grafika ve hře je velice realistická a hrát tuto hru bude pro vás zážitek na dlouhou dobu. Ve hře se můžete začlenit do různých týmů letců a bojovat po jejich boku a tím získávat body a sestřelovat snadněji nepřátelská letadla, jelikož vám bude někdo krýt vaše záda.

YouTube Preview Image

Forge Of Empires

Pokud hledáte skvělou online strategickou hru zdarma, tak právě Forge Of Empires je přesně ta pravá pro vás. Podmaňte si celý svět a různé kmeny s jejichž pomocí vybudujete obrovské impérium, které vám budou všichni závidět. Ve hře budete mít dobrý pocit z evoluce, jakou váš lid bude mít, když objeví nové zbraně a možnosti nové techniky. Forge Of Empires  má opravdu velice bohaté možnosti hraní a především zmíněný pokrok a prolínání mnoha období způsobí, že vás hra bude stále bavit, jelikož se nebude jednat pořád o to samé, ale vaše impérium se bude vyvíjet, jelikož budete postupovat z doby kamenné, až do středověku, ve kterém budete mít mnohem více možností a vaše armáda bude dokonalejší a nebezpečnější pro vaše nepřátele.

YouTube Preview Image

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup