Tisk vizitek

Tisk vizitek

Vizitka je malá kartička nesmírné obchodní hodnoty. Kvalitní a vzhledově pěkná vizitka vám může pomoci k dojednání obchodu. Vizitku také můžete dát svým klientům, zákazníkům, aby se k vám zase vrátili. Vizitka vždy obsahuje základní informace o podnikající osobě či firmě.

Peníze utracené za vytisknutí vizitek je investice, která se vám jistě vrátí. Nutno mít, ale na paměti, že dobrá vizitka může klienty přivést, ale špatná a nekvalitní je může od vás odradit. Protože vizitka dělá klientům o vás „obrázek“.

Proto doporučuji si nechat online vizitky vytisknout u profesionálů na stránkách www.tisknisi.cz . Zde si můžete vybrat velice jednoduše  návrh vizitky online z  obrovského množství návrhů, více než 200 šablon a pomocí pár kroků si vytvořit vlastní originální kvalitní oboustrannou vizitku, kterou si můžete nechat vytisknout i na na prémiový papír matnou křídu 350g. Tisk vizitek se provádí na ofsetovém stroji,  plno barevně, v nejvyšší možné kvalitě.

Pokud vám nebude vyhovovat žádný návrh vizitek, tak si snadno můžete nahrát vlastní návrh vizitky, dle návodu na stránkách.  Další možností je aktuálně modní trend vizitka, podle Facebook timeline vašeho profilu. Systém vaší profilovou a timeline fotku jednoduše přenese včetně textových údajů a vy si můžete následně přizpůsobit text na vizitce, podle vašich představ.

Tisknou OBOUSTRANNÉ vizitky za cenu jednostranných na prémiový papír 350g (95% tiskáren vizitek tiskne na 200 – 300g tenký papír).

Na tisknisi.cz tisknou vizitky již od 50 kusů. A při větším množství mají různé slevy například:  ke každé objednávce nad 100 ks vizitek dávají 20 ks vizitek zdarma. Dále při objednávce nad 900Kč neplatíte dopravné.

Obrovská výhoda je v jednoduchosti systému na těchto stránkách.  Během vteřiny si vyberete šablonu, vyplníte informace, které chcete aby vaše vizitka měla a jednoduše odešlete objednávku. Objednávka vám zabere klidně jen pouhé 2 minuty vašeho života, což u většiny jiných firem zabere více jak 30minut.

Online tisk vizitek 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup