IP kamery

IP kamery

IP kamery jsou v dnešní době stále více používané nejen v firemním sektoru, ale i v soukromém například u rodinných domků, či bytů a prodej ip kamer razantně stoupá. V článku se dozvíte výhody IP kamer a důvody, proč si IP kameru pořídit.

Co to jsou IP kamery?

IP kamera se dá také nazvat, jako síťová kamera, či webkamera záleží na provedení IP kamery. Princip IP kamery je, že živě nahrává, co se zrovna děje například ve vašem domě a vy se můžete podívat odkudkoliv na světe na internet co se děje u vás doma.  Prodávají se IP kamery pro vnitřní použití, do bytů, či domů a nebo venkovní, například před vchodové dveře, aby neustále nahrávaly co se děje.

Jaké jsou výhody IP kamery?

V dnešní době je takřka nesmysl kupovat klasické průmyslové kamery, krom toho že jejich cena je mnohem vyšší nežli je cena kvalitní IP kamery, tak mají mnoho omezení.  Oproti tomu IP kamera nemá takřka žádné omezené a spoustu výhod, které si můžete přečíst níže:

  • Neustálé živé vysílání co se děje ve vašem bytě, či domě. Sledovat to můžete přes internet, nemusíte se bát, že by vás mohl sledovat každý jedná se o zabezpečený přenos.
  • Kdykoliv se můžete podívat podívat například, pokud jste na dovolené a máte obavy, co se děje u vás doma či, zda vás někdo nevykradl jednoduše se podíváte na internetu skrze vaší IP kameru.
  • IP kamera může posloužit i jako hlídač nejen před zloději, ale  i vašich dětí pokud jste v práci můžete se podívat co zrovna provádějí vaše ratolesti.
  • Kromě sledování na počítači můžete sledovat přenos i z chytrého telefonu s operačním systémem Android a iOS
  • Moderní IP kamery mají  iSpy CZ program pro detekování obličeje, u venkovních kamer detekování SPZ u automobilů, či detekování textů na oblečení, či tetování.
  • Vysoká kvalita obrazu. V dnešní době se už nejedná o nízké rozlišení, kdy není poznat takřka žádný objekt na videu.  IP kamery bez problémů natáčí v HD rozlišení, tedy v 720p, což je opravdu kvalitní a čistý obraz.
  • Možnost ukládání záznamu videa na NAS servery a tedy nemusíte mít strach, že byste přišli o nějaké nahrávky, či zloději, že by vám ukradli u vás doma počítač s pevným diskem, na který se data ukládají.

Ukázka kvality videa skrze venkovní IP kameru:

YouTube Preview Image
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup