Neznámé číslo zmeškaného hovoru

Neznámé číslo zmeškaného hovoru

Nedávno jsem jel autobusem a volalo mi nějaké neznámé číslo, než jsem to stačil vzít tak volání přestalo. Následně když jsem dorazil domu jsem na dotyčné číslo volal zpátky, ale bylo vždy obsazené. Vrtalo mi hlavou, kdo by to mohl být, či co je ono telefonní číslo zač.

Abych zjistil, co je telefonní číslo zač, které mi volalo podíval jsem se na internetové stránky www.09xy.sk. Kam lidé píší a komentují telefonní čísla a díky této službě zjistíte například kdo je majitel toho telefonního čísla, jestli se nejedná o robota nějaké firmy, či zda to není jen číslo z kterého chodí reklamní nabídky. Zjistíte zde veškeré informacie o cisle telefonním.

Stránky fungují naprosto jednoduše zadáte do nich telefonní číslo, které vám volalo a kliknete na vyhledání a zobrazí se vám komentáře  a hodnocení od návštěvníků stránek na hledané telefonní číslo.

Já osobně jsem zjistil že ten zmeškaný hovor z telefonního číslo, které mi volalo bylo reklamní nabízející různou elektroniku přes mobilní telefon.

Kromě možnosti zjistit informace o telefonním čísle naleznete na stránkách také SMS priania například na Valentýna, Vánoce, romantické sms, či k narozeninám nebo svátku. U každého přání máte napsaný i počet znaků z kterých se skládá, což vám ušetří peníze za další zbytečnou sms navíc. Pokud si vyberete správně dlouhé přání do 160 znaků, aby se vešlo do jedné sms zprávy.

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup