Online kurz psaní všemi deseti

Online kurz psaní všemi deseti

Rád bych vám představil psaní všemi deseti online  Nedatluj.cz. Psaní všemi deseti prsty je velice užitečná věc a v součtu vám ušetří spoustu času, poněvadž budete umět psát na klávesnici mnohem rychleji a efektivněji, nežli doposud třeba jen ukazováčkem a prsteníčkem. Dále také nebude působit takový nápor tyto vaše dva prsty, ale rozloží se na všechny prsty na rukou. Dneska je umět psát na klávesnici základem veškeré práce s počítačem a rozhodně se tedy vyplatí se v tom neustále zlepšovat.

Online kurz psaní všemi deseti Nedatluj má obrovskou výhodu, že jedná se o online kurz  nemusíte instalovat do počítače žádný program a můžete mít kurz kdykoliv a kdekoliv k dispozici, poněvadž jsou vaše data v kurzu synchronizována na internetu. Online kurz obsahuje mnoho lekcí, díky kterým se naučíte psát všemi deseti A VŠE ZDARMA. Pokud se registrujete budou se vaše úspěchy ukládat na váš účet a vy po dalším přihlášení můžete pokračovat dále tam, kde jste v kurzu skončili.  Kromě údajů o přesnosti psaní písmen si můžete, jako registrovaní uživatelé prohlédnout i detailní statistky vašeho psaní.

Po dokončení lekcí si můžete udělat test, který je stejně, jako lekce ve více variantách obtížnosti.  Základní obtížnost testu obsahuje klávesy střední spodní a horní řady a Pokročilá obtížnost navíc číslice a diakritiku, tedy háčky a čárky.  Test můžete opakovat kolikrát chcete a pokud jste přihlášení vaše výsledky se zase zaznamenávají.

Na stránkách nedatluj.cz naleznete také nezbytnou teorii psaní všemi deseti, která se vám bude jistě hodit.

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Jedna reakce do “Online kurz psaní všemi deseti”

  1. Jeníček Oldřich napsal:

    Je to skvělý. Je to zdarma. Jupí.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup