Jaké si koupit příslušenství k tabletům?

Jaké příslušenství k tabletům?

Tablety jsou v dnešní době stále více populární. Například v roce 2013 byla prodejnost tabletů v České republice 3 krát větší, nežli v roce 2012 a dá se očekávat, že v tomto roce bude prodejnost ještě větší. Důvod, proč jsou tablety takto oblíbené je jejich mobilita a využitelnost. Díky správnému příslušenství váš tablet může nahradit i notebook.  Tablet lze tedy využívat na práci, hraní, sledování filmů, či surfování na internetu.  V tomto článku se dozvíte, jaké příslušenství by vám rozhodně nemělo chybět k vašemu tabletu.

Pouzdra pro tablety 

Základním příslušenstvím pro tablet je pouzdro, pro tablety takřka nezbytnost.  Klasická pouzdra pro tablety chrání váš tablet před poškrábáním displeje, různými otřesy, ale jsou zde i originální nevšední pouzdra, které již v sobě mají zabudovanou klávesnici, či slouží jako stojánek. Jedno z neoriginálnějších a nejhezčích pouzder je Smart Cover od americké společnosti Apple. Které je velice kvalitně zpracované a vzhledově každého ohromí. Díky magnetickému pantu dokonale přilne k vašemu iPadu, pouzdro lze využít i jako stojánek při psaní na klávesnici, či volání přes FaceTime.

Klávesnice pro tablety

Dalším základním příslušenstvím pro každý tablet je klávesnice, bez které by měl tablet omezenou využitelnost. Díky klávesnici tablet bez problémů nahradí notebook. Každý výrobce tabletů má pro své vlastní tablety speciální klávesnice, či existují universální klávesnice pro tablety. Klávesnice lze s tabletem propojit pomocí usb kabelu, či v dnešní době moderněji bezdrátově pomocí bluetooth.  Některé tablety vyšší třídy například ASUS Transformer mají klávesnici řešenou tak, že tablet do ní zasadí a mají z něj klasický notebook a zároveň je v klávesnici integrovaná přídavná baterie, aby tablet vydržel klidně i 17 hodin. Jistě jste tedy pochopili, že investovat do klávesnice se opravdu vyplatí.

Fólie na tablet 

U tabletů bychom měli myslet i na jejich ochranu a k tomu slouží fólie na tablet, která ochrání váš tablet před poškrábáním displeje a zároveň moderní ochranné fólie také zamezují odlesku displeje a tím lepší čitelnosti na slunci. Dále také omezují otisky prstů na displeji, což každý jistě potěší, poněvadž se nikdo nechce dívat na upatlaný displej. Rozhodně tedy doporučuji kvalitní ochrannou fólii na tablet si pořídit.

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup