Jaké hrát online hry?

Jaké hrát online hry?

Online hry jsou fenoménem dnešní doby a lidé nad nimi stráví i hodiny svého života. Online hry nabízí lidem únik z dnešní hektické doby plné stresu a neklidu. U Online her si můžete odpočinout a načerpat novou sílu, či rozvíjet svou fantazii a jednotlivé příběhy prožívat a stát se součástí herního světa.

World of Tanks

World of Tanks je jedna celosvětově nejúspěšnější a nejhranější online hrou s úžasnou grafikou a propracovaností. Jedná se o hru určenou především pro mužské pohlaví. Samotná dějová linie hry World of Tanks je zasazena do 2. světové války. Ve hře máte k dispozici několik desítek detailně propracovaných válečných vozidel s možností jejich vlastní úprav a překonfigurování v „garáži“. Pokud se bojíte, že budete mít k dispozici pouze tanky národů, jako je pouze Německo, Velká Británie, či Amerika, tak vás mile překvapím. Ve hře máte k dispozici válečná vozidla z 7 národů, například dále Japonsko, SSSR a další. Download hry World of Tanks je zdarma.

YouTube Preview Image

Metin2

Metin 2 je jedna z nejúspěšnějších online fantasy her. Online Hru Metin 2 budete zaručeně zcela prožívat, tak jako miliony hráčů na celém světě díky realistickým vesnicím dálného východu a celkovou skvělou grafikou a herním světem, který člověka doslova pohltí. Ve hře si můžete vylepšovat svou postavu a získávat jí uznání a respekt ostatních hráčů a také se můžete těšit na dech beroucí boje s různými temnými nestvůrami, které se s vámi nebudou mazlit.  Online hra Metin2 je také zdarma a můžete si jí v klidu zahrát takřka na jakémkoliv počítači s připojením na internet.

YouTube Preview Image

 

My Little Farmies

My Little Farmies je jedna z klasických online oddechových her u kterých si odpočinete a bude vás těšit, jak vám kvetou plodiny na vašem políčku. Snad takřka každý, jako malý chtěl si něco pěstovat, tak nyní díky My Little Farmies máte možnost mít celou vlastní farmu a obhospodařovat si jí, tak aby rozkvétala. My Little Farmies je tak úspěšná i díky detailně propracované grafice, kdy můžete pozorovat například uklidňující točící se mlýn ve větru, jak vám pomalu zraje obilí, či jak se lidé prochází krajinou. Tak neváhejte a ponořte se do světa farmaření  s My Little Farmies zdarma.

YouTube Preview Image
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup