Jaké zaměření stránek/blogů je nejvýdělečnější?

Jaké zaměření stránek/blogů je nejvýdělečnější?

V tomto článku se dozvíte, jaké zaměření stránek, blogů nabízí potencionálně nejvyšší výdělky z placených odkazů, či placených reklamních článků.  Jak jsem jíž psal v starších článcích. Pomocí svých internetových stránek si můžete přivydělat nějakou tu „korunu“.  Množství vydělaných peněz záleží na mnoho věcech. Například na vaší aktivitě a času, které jste ochotni strávit psaním třeba PR článků, či zlepšováním stránek samotných. Dále na zaměření stránek a to je tématem tohoto článku.

Zaměření stránek, či blogu hraje značnou roli v jeho budoucí výnosnosti. Poptávka po placených odkazech, či placených PR článcích rozhodně není stejná pro všechny zaměření například velký rozdíl je v zaměření na Mobilní telefony a na stránky o vesmíru. Stránky zaměřené na mobilní telefony mají mnohem větší potenciál vydělávat, nežli ony stránky o vesmíru, poněvadž mnoho prodejců telefonů chce propagovat své produkty, či zlepšit jejich SEO pomocí právě placených PR článků. Důvod proč píši POTENCIONÁL vydělávat vyšší částky je proto, že záleží i na kvalitě obsahu stránek a jejich SEO  oblibě u vyhledávačů, zda má pro interenta smysl si nechat zaplatit článek na takových stránkách.

Na jaké zaměření stránek je nejvíce poptávek ?

Budu vycházet z poptávek na Placla  největším tržištěm s placenými články, o kterém jste se mohli dočíst ZDE

  1. Stránky zaměřené na ženy, životní styl, hubnutí
  2. Stránky zaměřené na půjčky a peníze
  3. Stránky zaměřené na dovolené a cestování
  4. Stránky zaměřené na moderní technologie (mobilní telefony, tablety)

Jak využít potenciálu výdělku svých stránek?

Mít kvalitní stránky s dobrým zaměření nestačí, musíte také vědět jak jejich potenciál využít a především, kde ho využít. Tak aby vaše zisky z nich byly co největší a vy měli co nejvíce možností a nabídek od inzerentů.

Propagační PR články

Největší podíl části ze zisku stránek tvoří placené články, kdy inzerenti nabízí peníze za sepsání propagačního článku na jejich produkt, či stránky a následně publikaci tohoto článku na vašich internetových stránkách po dobu minimálně jednoho roku.

V České republice je největším „tržištěm“ s placenými články Placla průměrně je zde 140 poptávek na placené PR články v průměru za 160Kč.  Díky Placla si můžete vydělat několik stovek korun měsíčně, pokud máte vhodné zaměření stránek a máte čas psát PR články, který zabere jeden okolo 15-30 minut vašeho času. Stačí se registrovat zdarma, jako Bloger a přidat do systému váš blog, či stránky. Výplata výdělku je od 500Kč

Odkaz na Placla ZDE

Placené odkazy

Dalším hlavním zdrojem příjmů z internetových stránek tvoří placené odkazy. Jednoduše vložíte požadovaný odkaz inzerenta na vaše stránky například do: sidebaru (postranního menu). Cena odkazu závisí na návštěvnosti vašich stránek a jejich SEO kvalitě, tedy na Google PageRanku a Seznam S-ranku.

Dle mého nejlepší „tržiště“ s placenými odkazy je služba ADS.Ranky. Stačí se zdarma registrovat vložit své stránky do systému a na stránky vložit reklamní plochu a nabídnout cenu například 30kč/měsíc za 1 odkaz. Každá stránka může mít až 10 odkazů. Následně se budete zobrazovat v katalogu reklamních ploch a inzerent si vás tam najde a pokud bude mít zájem zaplatí si u vás reklamu a na stránkách se zažne automaticky, pokud máte redakční systém (př. WordPress) zobrazovat odkaz na jeho stránky. Pokud nemáte redakční systém je třeba aktualizovat reklamní plochu na stránkách ručně. Výplata výdělku je od 1000Kč.

Odkaz na Ads.Ranky ZDE

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup