Jak vydělávat psaním článků na své stránky.

Jak vydělávat psaním článků na své stránky.

I v dnešní době lze svým způsobem přirovnat internet k vesmíru, také se stále rozpíná a ještě nenašel svých hranic. Každým dnem protékají na internetu čím dál větší peníze v řádech miliardách korun. Tak proč si neurvat pro sebe drobeček z tohoto koláče peněz. Raději vás předem seznámím s realitou. Pokud si myslíte, že založíte své stránky a budete vydělávat psaním článků, či nějakou jinou podobnou aktivitou miliony korun, či desetitisíce, tak vás rovnou vyvedu z omylu toto se podaří ani ne 0,001% internetových stránek, samozřejmě neberu firemní stránky, či eshopy.

Ovšem díky vašim internetovým stránkám si můžete přivydělat měsíčně nějaké ty stokoruny, či tisícikoruny, to ale záleží na mnoha faktor včetně, jak moc budete aktivní a spolehlivý.

Rád bych vás seznámil se službou Placla.cz tato služba spojuje inzerenty ( lidi nabízející peníze za napsání a publikování články) a blogery ( ti kteří píší reklamní PR články podle přání inzerenta).

Jak funguje Placla ?

Jak jsem již zmínil Placla.cz je místo  spojující blogery a inzerenty. Jedná se o takové internetové tržiště. Inzerenti vytváří  poptávky po napsání PR článku například:

iPhone 4S propagační článek. Cena za článek 189Kč a následují bližší požadavky: počet znaků/slov, počet odkazů v článku, z jakých klíčových slov má článek odkazovat, jak si inzerent článek představuje atd.

Takových to nabídek jsou na Placla.cz desítky. Vy jako Bloger s účtem na Placla.cz a alespoň jedním aktivním vaším blogem(stránkami) v systému se přihlásíte na Placla.cz a objeví se vám přehled poptávek na články, které zrovna inzerenti potřebují. Vy si poptávky přečtete a buďto  kliknete na tlačítko Nabídnout se a tím dáte inzerentovi vědět, že byste měli zájem napsat onen článek a nebo poptávku odmítnete. Pokud kliknete na Nabídnout se tak to ještě neznamená, že je poptávka vaše. Inzerent vaší nabídku sepsání buďto přijme a nebo odmítne. Pokud nabídku přijme objeví se vám na hlavní stránce a vy můžete začít sepisovat článek. Po sepsání a publikování článku vložíte do systému jeho URL adresu a inzerent si ho zkontroluje, pokud budou v něm nějaké nepřesnosti tak pomocí komentářů opravíte článek k spokojenosti inzerenta a on následně článek schválí a vám se připočítají peníze za článek do vaší POKLADY.

Jak se vyplácí peníze z Poklady na Placla?

Základní podmínkou je mít v Pokladně alespoň částku 500Kč. Což rozhodně není problém jedná se v průměru o 3 sepsané články. Pokud máte v Pokladně tuto částku, či vyšší můžete si nechat vyplatit peníze.  Systém zkontroluje zda je vše v pořádku a během pár dnů máte peníze na vašem bankovním účtu.

Odkaz na Placla ZDE

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup