Online hry

Online hry

Online hry jsou v dnešní době jedna z nejoblíbenějších aktivit na internetu. Každý den hrají online hry miliony lidí po celém světě.  Jedním z důvodů, proč jsou online hry tak rozšířené je, že jsou velice nenáročné. V dnešní době již dávno nejsou online hry, to co bývali na jejich počátku. Dnes mají velice vymakanou a kvalitní grafiku srovnatelnou s klasickými desktopovými PC hrami.

Proč hrát Online hry?

Je mnoho důvodů proč by člověk měl občas si zahrát nějakou tu online hru.

Příklady:

  • zlepšují fantazii a postřeh
  • člověk si u nich odpočine a zapomene na okolní stres
  • online hry spojují lidi po celém světě
  • možnost zlepšení úrovně například Anglického jazyka
  • a mnoho dalších důvodů

World Of Tanks

World Of Tanks je jedna z celosvětově nejoblíbenějších online her, kterou hrají po celém světě miliony hráčů. Hra nabízí výběr z více než 240 propracovaných tanků, které si můžete zlepšovat.  Určitě si vybere, nejedná se pouze o Americké vozy, ale i o Sovětské, Německé a Francouzské.  Buďte součástí něčeho velkého a vybudujte si vlastní říši v boji proti ostatním tankovým klanům.  Pokud jsem vás přesvědčil, stačí se ZDARMA zaregistrovat, nainstalovat herního klienta do vašeho počítače, či notebooku, který má velikost zhruba něco přes 5GB a můžete začít hrát.

War Thunder

War Thunder je naprostá novinka stejně kvalitní, jako již zmíněná online hra World Of Tanks, ale řidičem tanku, zde se stanete pilotem letadla v 2 světové válce.  Ve hře si jistě vyberete vhodné letadlo, pro vás, jelikož je v nabídce přes 180 letadel mnoha zemí, jako je například Německo, USA, Velká Británie, Japonsko, Itálie, Austrálie atd.  Kromě toho si můžete vybírat i druh letadla, jestli chcete stíhací letadlo, či bombardér a mnoho dalších druhů. Letadla jsou velice detailně pracovaná a můžete si je vylepšovat.  War Thunder nabízí mnoho zážitků z velkolepých multiplayerových bitev, v kterých se můžete střetnout s protivníky z celého světa.

4 story

Pokud máte raději fantasy online hry, nežli již zmíněné válečné hry z 2. světové války, tak se vám nabízí hra 4 story, ve hře si vyberete svou stranu a následně se můžete pouštět do velkých bitev o zámky a území se svými spojenci, či přáteli a i se dozvídat spoustu informací z historie země a odhalovat legendární poklady.  Tato online hra doslova člověka pohltí do svého světa a vy budete i pouhé boje proti příšerám opravdu prožívat.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup