Mikroslužby Stovkomat

Mikroslužby Stovkomat

Rád bych vám představil velice zajímavou a svým způsobem revoluční službu Stovkomat.  Nejdříve vám popíši oč se jedná a následně si tuto službu rozebereme ze strany nabízejícího a i ze strany zákazníka.  Nejdříve, ale co jsou ti vůbec mikroslužby? Jedná se o malé jednorázové práce za malé částky v řádu desítek korun až nějakých stokorun záleží na druhu práce.  Služba Stovkomat je největší portál zprostředkovávající mikroslužby v České republice.  Na stovkomatu můžete narazit na 2 cenové skupiny. První cenová skupina základní, která činí 90% nabízejících mikroslužeb je 150Kč. Následuje cenová skupina SILVER u ní cena činí 600Kč a poslední nejdražší mikroslužby jsou ve skupině GOLD a ta činí 1500Kč.

Co musím udělat proto, abych mohl nabízet své služby na Stovkomatu?

Nemusíte udělat takřka nic stačí se registrovat. Registrace je velice snadná a rychlá stačí zadat  email, přezdívku a heslo a můžete začít nabízet své služby. Pokud chcete, ale ještě jednoduší a intuitivnější přihlášení do služby, tak můžete službu propojit se svým Facebook účtem. Následně můžete během chvilky nabídnout svou nabídku mikroslužby stačí zadat název, popis případně fotografii a nějaké informace pro kupujícího a je hotovo.

Proč nakupovat mikroslužby na Stovkomatu?

Odpověď je velice jednoduchá a má mnoho důvodů uvedu pár příkladů:

  1. Stovkomat Garantuje 100% Spokojenost
  2. Každá mikroslužba má jasně danou cenu a maximální termín dokončení práce
  3. Můžete si pročíst názory zákazníků před vámi na danou službu

Komu doporučuji využívat Stovkomat mikroslužby?

Službu Stovkomat rozhodně doporučuji využívat lidem, či firmám, kteří mají internetové stránky a chtějí je zviditelnit, či zlepšit jejich SEO a pozice u vyhledávačů, poněvadž na Stovkomatu je mnoho nabídek mikroslužeb na tvorbu zpětných odkazů, psaní PR článků a také získávání fanoušků na vaše Facebookové stránky.

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup