Silvester v zábavném parku

Silvester v zábavném parku

Vánoce jsou za rohem a nezadržitelně se blíží i Silvestr a Nový rok. Určitě jste již přemýšleli, kde byste tento slavní den, či spíše hlavně večer a noc chtěli strávit a s kým. Bohužel s kým ho máte strávit vám  moc nepomohu. Nabízí se standardní společnost rodiny, přátel a přítele/přítelkyně, ale mohu vám pomoci s výběrem místa, kde Silvestr strávit. Jistě jste již několikrát slavili Silvestr v různých městech, nebo prostě doma a je to již nuda, či až každoroční „rutina“, která člověka prostě přestane bavit a on se i přestane těšit na Silvestra, což je velká škoda. Proto vám nabízím tip na velice originální Silvestr v Tatralandii. Toto zábavní centrum tento rok bude pořádat speciální silvestrovskou akcii s mnoha účinkujícímu a zajímavými atrakcemi.  Kdo z vás by se nechtěl o  Silvestru potápět a šnorchlovat v mořské vodě a když by ho to přestalo bavit stačí udělat pár kroků a ocitne se na diskotéce s tanečním vystoupením skupiny Phantoms Crew a Grupo  Caliente, kteří se účastnili soutěže Česko Slovensko má talent. V Tatralandii rozhodně nebudete trpět ani hladem i zde bude speciální silvestrovské menu a překvapí vás i novoroční tombola. Rozhodně se nemusíte bát, že  s odbytím 24 hodiny by se akce ukončila. Ta bude probíhat až do ranních hodin s východem slunce.

Na Silvestra se můžete nechat v Tatralandii přes den hýčkat v tamním Wellness centrum, kde si můžete nechat udělat například masáže, koupele, zábaly, pleťové masky a mnoho dalšího co vaše tělo jistě ocení a pak i  noci vydržíte mnohem déle a budete moci déle „pařit“.

Rozhodně by nebylo špatné si pobyt prodloužit, či přijet o nějaký den dříve a podívat se po okolí, či vyzkoušet všechny možnosti, které Tatralandia nabízí a rozhodně jich není málo.  S ubytováním nemusíte mít žádné starosti můžete využít ubytování v Tatralandii.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup