Fotoaparát Canon EOS 70D

Fotoaparát Canon EOS 70D

Vánoce jsou již za dveřmi a nastávají poslední chvíle, kdy je ještě možné zakoupit vánoční dárek. A pokud stále tápete, jaký dárek vybrat, můžete se nechat inspirovat tímto mým článkem o fotoaparátu Canon EOS 70D. Pokud se ptáte, proč zrovna fotoaparát jako vánoční dárek, tak se zamyslete nad budoucností a jistě vám dojde, jak je důležité takřka “vše vyblejsknout“, aby si člověk mohl kdykoliv pak připomenout krásné chvíle, ať už s rodinou, či různé výlety a dovolené.

Fotoaparát Canon EOS 70D je prvotřídní digitální zrcadlovka, která dokáže být kvalitním služebníkem pro náročnějšího fotografa. Canon EOS 70D je vysoce moderní fotoaparát, který má ve svých útrobách nejmodernější technologie. Zaměřím se především na Wi-Fi konektivitu fotoaparátu. Díky které může fotoaparát Canon EOS 70D komunikovat na dálku s různými chytrými zařízeními, jako jsou tablety, chytré telefony, či chytré televize. Nepotřebujete již tahat s sebou mnoho různých datových kabelů.  Pokud se ptáte, jak dále využít Wi-Fi konektivitu fotoaparátu, tak například, pokud budete fotit v přírodě a pak půjdete do restaurace, která má Wi-Fi pokrytí můžete snadno během oběda sdílet všechny své vyfocené fotografie. Dalším nesporným kladem Wi-Fi konektivity, je možnost ovládat fotoaparát na dálku.

K fotoaparátu si můžete snadno dokoupit nespočet příslušenství například blesky, či objektivy.

Technické parametry Canon EOS 70D:

Rozlišení 20,2 MP
ISO citlivost 100-12800
Vestavěný blesk Ano
Snímací čip CMOS
Kvalita videa Full HD (1080p)
Displej LCD 3“palce
Formát fotografie: JPEG, RAW, JPEG + RAW
Formát videa: MOV
Obrazový procesor DIGIC 5+
Samospoušť Ano 2 nebo 10s
Podporované paměťové karty: SDHC,SD,SDXC,Eye-Fi, UHS-1
Interní paměť Ne
Baterie Li-Ion
Výdrž baterie: Cca 920 snímků
USB Ano USB 2
HDMI Ano
A/V Ano
Wi-Fi Ano
Rozměry 139 x 104,3 x 78,5mm
Hmotnost 755g

Video:

YouTube Preview Image
Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup