Mzdový software

Mzdový software

Dnešní doma moderních technologií, které se neustále rozšiřují, přináší mnoho možností a příležitostí, jak zefektivnit chod firmy.  Ve stále trvající globální krizi se firmy snaží šetřit a zefektivňovat svůj chod a k tomu poslouží právě informační technologie. Rád bych vás seznámil tedy se mzdovým systémem od společnosti Keloc, díky kterému bude efektivnější a snazší zpracování mezd.  Základem, či srdcem  každé firmy jsou její zaměstnanci a ty jistě ocení přehlednou výplatní pásku, ve které se vyznají.

Společnost Keloc je již zajetou firmou nabízející mzdový software a ekonomický software již od roku 1991 a od té doby si software od této společnosti našel  tisíce spokojených uživatelů.  Díky své dlouhé historii a fungování v oboru jsou všechny verze software od této firmy velice  intuitivní a snadně ovladatelné s velice rozsáhlou funkcionalitou.

Mzdový  software je rozdělen na několik verzí  základní verze je KelWIN, který je optimalizován pro menší firmy a živnostníky, obsahuje základní funkce a umí pracovat se smluvními, hodinovými i tarifními mzdami.

Nejvyšší a plně vybavená verze mzdového software má název KelEXPRESS a KelSQL. Tato verze má neuvěřitelně rozsáhlou funkcionalitu a jde do ní vyplnit takřka vše. Například: lékařské prohlídky, vzdělání, exekuce. Díky rozšířením banka je možné elektronicky zasílat příkazy k úhradě do banky, ale stále je samozřejmě možné vytisknutí výplatní pásky s diskrétní obálkou.

Velkou výhodou všech verzí mzdového software od Keloc je  vždy aktuální legislativa. Bezplatná hot-line a kvalitní technická podpora, která vám ráda pomůže s vašimi případnými dotazy, či problémy.

Přidejte se k tisícům spokojeným zákazníkům a sestavte si program na míru Vašim potřebám! Díky mzdovému a ekonomickému software od Keloc.

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup