Doména zdarma k webhostingu

Doména zdarma k webhostingu

Rád bych vás nyní seznámil s  aktuální AKCÍ největší a nejrychleji rostoucí webhostingové společnosti v České Republice, možná někteří již vědí, že se jedná o WEDOS. Aktuálně  Wedos provozuje přes 141000 domén a má několik desítek tisíc spokojených zákazníků, včetně majitele těchto stránek. Osobní zkušenosti a důvody, proč byste měli mít své stránky právě u Wedos jsem sepsal v tomto článku: Proč k Wedos?. Ale zpátky k hlavnímu tématu tohoto článku, tedy aktuální AKCI, kterou Wedos má.

Při koupi Webhostingu u Wedos do 5.12.2013 získáte k němu zdarma DOMÉNU, či Wedos tričko, nebo čepici a šálu.  Budu počítat s tím, že si vyberete doménu zdarma, aby jste nemuseli za ní platit.

Pokud uděláme jednoduché počty, tak webhosting stojí 363 Kč na 1Rok a pokud si vyberete, jako dárek Doménu ZDARMA, tak nebudete muset platit za její roční provoz. Vaše stránky vás celkově vyjdou tedy na 363Kč za 1rok.

Podporované doménové koncovky: CZ, EU, COM, NET, ORG, BIZ, INFO či NAME.

 Pro návštěvníky těchto stránek mám ještě jako BONUS SLEVOVÝ KOD: WEDOS25FB , díky kterému budete mít ještě slevu 25% na Webhosting, který vás bude po slevě stát, pouze 272Kč. Tedy celkové náklady na 1 roční provoz vaší stránky bude 272Kč.

Odkaz na stránky webhostingu ZDE

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup