Reklamní USB flash disky

Reklamní USB flash disky

Blíží se Vánoční období a to sebou přináší velké  příležitosti, jak dát vědět o své firmě zlepšit její pověst,  či si udržet stálé zákazníky. Každého vašeho zákazníka, či potencionálního zákazníka jistě potěší pokud mu dáte nějaký ten „vánoční dárek“ ve formě reklamního produktu a o to více ještě potěší pokud se nebude jednat o strohou pohlednici, či nezáživnou slevovou akci, ale o dárek který bude praktický.

A právě to je reklamní USB flash disk, neboť v dnešní době je USB flash disk takřka nepostradatelný pomocník v práci s daty, můžete si ho pověsit na klíčenku, či na krk, nebo dát do peněženky vejde se kamkoliv a můžete mít svá data kdykoliv po ruce. Takovýto reklamní USB flash disk bude dělat vaší firmě reklamu, kdykoliv ho vaši zákazníci využijí, či ho můžete dát svým zaměstnancům, jako vánoční dárek a tím je i motivovat k lepší práci a zároveň může vyvolat pocit hrdosti, že mohou pracovat právě pro vás.

Pokud jsem vás právě přesvědčil, že USB flash disk je to pravé, do čeho investovat s jistotou vratné investice v podobě udržení zákazníků, či získání nový díky širšímu povědomí o vaší značce a také v neposlední řadě lepší motivaci zaměstnanců a tím lépe i odvedenou práci doporučuji se podívat na intranetové stránky obchodu www.usbflashdisk.cz, který prodává reklamní usb disky pro firmy , tedy zakázkovou výrobou flash disků s reklamním potiskem.

Na stránkách naleznete mnoho flash disků a možností potisků od klasického potisknutí, až po podsvícené loga. Výhodou těchto stránek je i možnost výběru kapacity flash disku.

Příklady nabízených kapacit USB flash disků:

  • flash disk 3GB
  • flash disk 8GB
  • flash disk 16GB

Určitě Vás potěší, že obchod nabízí nejen klasické tvary USB flash disků, které má každý druhý, ale i originální tvary například postaviček,  autíček a tak dále. Tedy vhodné pokud jste prodejci auta, tak můžete dát svým stálým zákazníkům, či zaměstnancům originální usb flash disk ve tvaru auta, více o těchto tvarovaných flash discích naleznete ZDE

Dalším důvodem, proč nakupovat v tomto internetovém obchodu usbflashdisk.cz je, že nabízí NEJNIŽŠÍ CENY NA TRHU a množstevní slevy od 5-30%  a v neposlední řadě také dopravu zdarma, při nákupu nad 10 000Kč. Rozhodně se tedy vyplatí využít služeb tohoto obchodu.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup