Digitální zrcadlovka Nikon D7100

Digitální zrcadlovka Nikon D7100

Tento článek je věnován všem fanouškům fotografování a především lidem, kteří zrovna mají v plánu si koupit nový kvalitní fotoaparát. Zajímat nás bude vysoce kvalitní digitální zrcadlovka od  léty prověřenou firmou Nikon, bude se jednat o Nikon D7100.

Zásadní novinkou tohoto fotoaparátu Nikon D7100 je mnohem lepší obrazová kvalita oproti předešlým fotoaparátům firmy Nikon z řady D (příklad Nikon  D300s). Nikon D7100 mnozí zákazníci a odborníci pasovali na nejlepší DX zrcadlovku, právě kvůli ostrosti a kvalitě obrazu. Kromě již zmíněné vynikající ostrosti hrají v kvalitě obrazu také důležitou roli parametry, jako je expozice, jas atd a s tím vším si Nikon D7100 umí poradit na jedničku.

Fotoaparát lze také použít, jako kameru, kdy maximální kvalita videozáznamu je Full HD, tedy 1080p při maximálním počtu 30 snímků za sekundu. Pro větší počet snímků za sekundu maximálně 60 lze využít rozlišení HD, tedy 720p. Pokud budete natáčet nějaký rozhovor můžete využít vestavěného mikrofonu, či využít externího například Mikrofon Nikon ME-1 , který dá vašemu videu kvalitnější zvukovou stopu, která je následně mnohem čistější a zřetelnější.

Práci s fotoaparátem můžete samozřejmě vylepšit, pokud víte pro jaký účel si ho koupíte a následně budete využívat například, pokud Nikon D7100 bude sloužit k fotografování profesionálních portrétů, či interiérů doporučuji ještě dokoupit speciální objektiv, stvořený pro tento druh fotografování Objektiv NIKKOR 16-85 mm f/3,5-5,6G ED VR AF-S DX. Pokud vaše zaměření bude jiné není třeba propadat panice. Nikon objektivy jsou velice rozšířené a naleznete jich v obchodech velké množství.

YouTube Preview Image

Základní specifikace fotoaparátu:

Obrazový procesor EXPEED 3
Typ snímače CMOS
Velikost displeje 3,2“
Paměťové karty SDHC,SD,SDXC,UHS-1
Rozlišení megapixelové 24,1
Poměr stran 3:2,16:9
Formát fotografie JPEG
Formát videa MPEG4
Rozlišení videa 1080p,720p
Blesk Ano

Kompletní specifikaci fotoaparátu a možnost koupě naleznete na stránkách www.aaron.cz

 

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup