Proč k Wedos?

Proč k Wedos?

Tento článek je věnován lidem, kteří si chtějí pořídit internetové stránky a nevědí kde si zřídit webosting, anebo pro majitele stránek, kteří jsou nespokojení s dosavadní webhostingovou společností, či pouze hledají lepší nabídku.

Nejdříve bych vám rád řekl vlastní zkušenost a důvod proč jsem si vybral právě Wedos. Své internetové stránky mám již několik let a začátky byly velice kruté. Své stránky jsem si zřídil u webhostingu Kapusta.cz. Byla to ta největší chyba, jakou jsem mohl udělat. Pokud nepočítám, že stránky neustále vypadávaly tak došlo na útok na servery webhostingu a kompletně většina zákazníků této webhostingové firmy přišla o svá data. Správci a majitel Webhostingu byli naprostí amatéři a přišli i o zálohy. Kromě těchto skutečností se majitel firmy choval naprosto arogantně a bylo mu ukradený co se stalo. Nakonec kapustu.cz koupila jiná společnost, které všechny zákazníky přesměrovala na své stránky.  Naštěstí již tenkrát jsem věděl, jak je důležité si stránky zálohovat i k sobě, takže jsem přišel jen o pár článků ze svých stránek.

V této situaci jsem měl dvě možnosti. Za prvé se stránkami seknout a vykašlat se na ně. To mi ovšem bylo líto těch článků a návodů, které pomáhají mnoha lidem a zároveň i času který jsem nad psaním a tvorbou stránek strávil. Tak jsem tedy začal hledat novou webhostingovou společnost, kam bych své stránky umístil.  Je rok počátek roku 2011 a já nacházím stránky webhostingové firmy Wedos.cz v té době to byla stále ještě mladá firma, která ovšem již tenkrát nabízela neuvěřitelný neomezený webhosting se skvělými parametry za opravdu nízkou cenu. Zprvu jsem byl velice obezřetný, po zkušenosti s Kapoustou.cz tak jsem prohledával internet a hledal recenze na Wedos. Našel jsem, noho kladných referencí a zároveň jsem dostal i od známého osobní doporučení.  Zpětně mohu s čistým svědomím říci, že to bylo mé nejlepší rozhodnutí, co se týče mých stránek.  Jak rostl a vzkvétal Wedos v největší webhostingovou firmu v ČR tak spolu s ním vzkvétaly i mé stránky.

Mé osobní zkušenosti s Wedos a zároveň důvod, proč jít k Wedos:

  • Dostupnost stránek 99,99% což mohu dosvědčit u svých stránek
  • Výborný poměr cena/kvalita/výkon: za velice nízkou cenu dostanete prvotřídní kvalitu a výkon
  • Jednoduchá zákaznická administrace, přehledná i pro začátečníky
  • Neuvěřitelná podpora, která funguje buďto pomocí emailu anebo online formuláře, kde pracovníci podpory s vámi váš problém ihned řeší a velice ochotně. Sám jsem již několikrát se na podporu obrátil a mám s ní jen dobré zkušenosti.
  • a mnoho dalšího

Na závěr mohu jen říci, že s Wedos mám jen samé dobré zkušenosti a pokud byste nevěřili mě, tak věřte tisícům dalších spokojených zákazníků Wedosu.

Odkaz na stránky webhostingu Wedos: ZDE

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup