Redakční systém pro tvorbu mikrostránek

Redakční systém pro tvorbu mikrostránek

V tomto článku bych vám rád představil velice zajímavý redakční systém pro tvorbu mikrostránek, ale nejdříve vám vysvětlím důležité pojmy, jako je právě redakční systém, či mikrostránky.

Redakční systém(CMS), neboli také publikační systém slouží ke správě webového obsahu. V administrátorském prostředí redakčního systému můžete upravovat vzhled stránky, bez nutnosti znát jakýkoliv programovací jazyk. Toto platí i pro psaní a úpravu textového obsahu stránek, poněvadž redakční systém obsahuje prostředí pro tvorbu textového obsahu podobné Mictrosoft Office Word.

Mikrostránky, neboli také microsites, či ministránky. Jedné se o malé  podpůrné stránky, které slouží například k propagaci určitého produktu, či jako podpůrné stránky k hlavním stránkám. Veliký přínost mají pro SEO hlavních stránek. Často se vytváří k eshopům pro již zmíněnou propagaci produktů, zboží.

Nyní se vrátíme k hlavnímu tématu stránek, když již znáte význam důležitých pojmů. Rád bych vám představil zajímavý redakční systém pro tvorbu mikrostránek WebPerfect Multi z dílny weto.cz. Díky tomuto redakčnímu systému ušetříte mnoho času, díky skvělé funkci spravovat a upravovat více mikrostránek na jednou. S WebPerfect můžete vytvořit v základní verzi až 30mikrostránek na různých IP adresách, díky čemuž nebudete muset platit více za webhosting.

Příklady funkcí toho redakčního systému:

  • Vytvořit strukturu stránek
  • editovat stránky prostřednictvím wysiwyg editoru
  • vkládat obrázky do textu
  • vytvářet fotogalerie, které je možné přiřadit k libovolné stránce i napříč weby.

Redakční systém v sobě obsahuje i šablony stránek, který si vyberete jednoduše pomocí pár kliknutí myši.  Závěrem bych chtěl říci, že se jedná o velice zajímavou službu, kde můžete mít všechny vaše ministránky/microstránky jednoduše na jednom místě a z toho je i všechny spravovat a nemuset vše jednotlivě na každé upravovat a hlavně se třeba 30krát přihlašovat do administrace každé z nich. Tato služba je zaměřená spíše na firemní zákazníky, nežli na soukromé osoby.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup