Virtuální servery výběr

Virtuální servery

V dnešní době je již mnoho firem nabízející virtuální servery takřka v neomezených počtech různých variant. A to způsobuje do jisté míry chaos, poněvadž mnoho majitelů různých internetových projektů stále neví, jak si vybrat správnou verzi virtuálního serveru s dostatečnou, ale ne zase zbytečně přehnanou konfigurací, kterou nevyužije a platí tak zbytečně více peněz.

Nejdříve to co je virtuální server, neboli také zkratkou VPS. Při zakoupení virtuálního serveru získáte u firmy u níž jste si tento virtuální server pořídili vyhrazenou GARANTOVANOU část výkonu jejich serveru podle parametrů v objednávce.

Jak si správně vybrat virtuální server (VPS)?

Výběr virtuálního serveru by se dal částečně přirovnat k výběru počítače, poněvadž musíte brát v potaz velice podobné hardwarové parametry/specifikace.

Důležité parametry VPS:

Procesor

Procesor je samozřejmě základem výpočetní síly serveru. Proto je důležité si pořádně přečíst, jaký procesor je vám firma nabízí například jakou má frekvenci, kolik má výpočetních jader, či architekturu.

RAM

Dalším důležitým bodem je operační paměť, kterou musíte vybrat tak, aby byla dostatečná pro váš projekt. Zde je důležitý počet GB a frekvence.

Kapacita

Samozřejmě se jedná o diskovou kapacitu, tedy HDD pevného disku. Velikost v GB musíte brát podle toho, jakou velikost váš projekt spotřebuje s výhledem i do budoucna.

Datové přenosy

Dnes každá seriózní firma nabízející VPS má NEOMEZNÉ datové přenosy.

Operační systém

Zaměřte se při výběru VPS, jaký podporuje operační systém, či jestli zdarma k objednávce dodáván. Mezi nejčastější operační systémy pro servery patří Linux  díky němuž vytvoříte linux virtual server      a Windows server (2008,2012)

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup