Redakční systém – CMS

Redakční systém – CMS

Přemýšleli jste nad tím nechat si vytvořit vlastní internetové stránky? Buďto pro vaši firmu, či vaše osobní stránky, které by vám zvýšili zisky, či vás zviditelnili.  Mnoho lidí a firem se zadrhne nad myšlenkou spravování stránek, a jestli se jim to teda vůbec vyplatí.

Jednoduché řešení nabízí CMS (Content Management Systém) česky řešeno redakční systém. Jedná se o webovou aplikaci, či také administrační program, ve kterém budete moc jednoduše editovat a spravovat své stránky v grafickém rozhraní takřka bez nutnosti znát jeden jediný programátorský kód.

Rád bych vám představil firmu CTECH s.r.o., která nabízí vlastní profesionální CMS redakční systém. Obrovskou výhodou tohoto vlastního systému je dokonalá jeho znalost a tím i naprostá možnost přizpůsobit tento CMS redakční systém potřebám a představám zákazníka. Toto je obrovská výhoda pro zákazníka oproti firmám nabízející cizí redakční systémy například veřejné zdarma redakční systémy typu WordPress, či Joomla, které nelze zcela přizpůsobit potřebám zákazníka.

Další výhodou tohoto vlastního redakčního systému je možnost jednoduché implementace doplňkových modulů. Například: Formuláře, bannery, novinky, newsletter, galerie a další.

Jaké jsou výhody CMS pro správu stránek?

Redaktorem a editorem obsahu stránek může být takřka kdokoliv. CMS systém má grafické rozhraní pro tvorbu článků/textového obsahu stránek podobný uživatelskému rozhraní v desktopových kancelářských programech (Word, Writer, atd.), takže není třeba znát HTML programování.  Další výhodou, je že své stránky můžete spravovat odkudkoliv a z jakéhokoliv chytrého zařízení s internetovým prohlížečem. Redakční  systém má také v sobě zabudované SEO(optimalizace internetových stránek pro vyhledávače) prvky, čímž pomáhá, aby vaše stránky měli vyhledávači rádi a umisťovali je vysoko ve výsledcích vyhledávaní.

Redakční systém firmy CTECH s.r.o. je zárukou kvality a již je implementován ve více, jak 200 internetových stránek.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup