Online Rezervační systém

Rezervační systém

Tento článek bude zaměřen pro majitele fitness center, masážních salonů, kadeřnictví a mnoho dalších odvětví, kde se pracuje se zákazníky a jsou třeba rezervace zákazníků.

Nyní se zaměřím především na fitness centra, kde jsou třeba rezervační systémy, například na hodinu s trenérem, na saunu, na solárko, atd…

Pokud fitness centrum nemá žádný online rezervační systém tak se jedná o velice krkolomnou administraci. Zákazník musí buďto osobně si jít vyřídit rezervaci, či volat. Celý tento proces je zbytečně složitý a má velkou procentuální možnost, že se sem tam vloudí chyba v rezervaci a to zákazníka rozhodně následně nepotěší. Další nevýhodou tohoto způsobu rezervace je fakt, že hodně lidí už sám o sobě odradí, například kvůli zbytečné ztrátě času.

Řešení problému je velice jednoduché. Žijeme v moderní době, době internetu, počítačů, tabletů a v neposlední řadě chytrých telefonů.

Nabízí se tedy služba Reservanto, díky této službě se zbavíte veškerých ručních zápisů do diářů atd.  Vše bude probíhat na internetu. Zákazník si pomocí pár kliknutí bezproblémově a velice jednoduše zarezervuje daný čas. Služba je velice jednoduchá i pro druhou stranu a to majitele během pár minut budete moci vložit tlačítko na rezervování na své stránky.  Rezervační systémy mají další bonusy a služby například upozorňování zákazníka, či trenéra hodinu předem SMS zprávou. Zákazník může též zaplatit službu rovnou platební kartou při rezervování. A samozřejmě tu je i možnost neustálého spravování a kontrolování rezervací pro majitele, jak přes internetový prohlížeč doma u PC, tak i pomocí mobilní aplikace, takřka kdekoliv na světě.

Závěrem je tedy třeba říci, že  rezervační systém zdarma Reservanto vám zjednoduší a zmodernizuje rezervování a zároveň je upravovaný tak, aby přesně odpovídal danému oboru podnikání, což zákazníci rozhodně ocení.  Rezervační systém zákazníkům rovněž budete šetřit jejich čas, neboť jim bude stačit pár kliknutí myši k zarezervování služby.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup