Zefektivnění SEO

Zefektivnění SEO

Tento článek bude pojednávat o tom, jak cíleně zefektivnit vaší optimalizaci internetových stránek pro vyhledávače.  Cílem optimalizace pro vyhledávače je samozřejmě co nejvyšší pozice u vyhledávačů na vaše klíčová slova, či slovní spojení a od toho se odvíjí i cíl získat vyšší návštěvnost stránek.  Nyní se zaměřím především na firemní stránky, u kterých každý návštěvník je zároveň potencionálním zákazníkem firmy.

Rád bych vám představil zajímavou službu Seeky  jejíž cílem je identifikace uživatelů. Teoreticky by se dalo říci, že tato služba spojuje 2 rozdílné metodiky získávání zákazníků a to SEO a SEM, tedy celkově internetový marketing.  Služba využívá statistických údajů o návštěvnosti vašich stránek,  které nabízí mnoho služeb například Google Analytics. Jenže Google Analytics vám pouze řekne statistiky, tedy kolik návštěvníků navštívilo vaše stránky v jakou hodinu atd.  Služba Seeky jde mnohem hlouběji a zde spočívá její kouzlo. Ona z těchto anonymních návštěvníků udělá nepřímé zákazníky. Zjistí kdo návštěvník je a kde přesně se na vašich stránkách pohyboval a co hledal.  Následně již můžete cíleně nabídnout své služby, či zboží tomuto zákazníkovi.

Díky této službě razantně zvýšíte procento přeměny návštěvníků na opravdové zákazníky, z kterých vám plynou zisky.

Pro pochopení principu fungování  Seeky uvedu příklad. Máte firmu na tvorbu internetových stránek. Na vše stránky přijde návštěvník a kouká na vaše nabídky. Normálně byste nevěděli, kdo to byl, a oč se zajímal. Ale díky službě Seeky zjistíte, že se jednalo o majitele restaurace v Praze. Nyní ho můžete kontaktovat a nabídnout mu stránky přesně na míru oboru jeho podnikání.

Služba Seeky je vysoce kvalitní a každému nabízí možnost 14 denní zkušební lhůty na vyzkoušení služby zcela zdarma.  Platí pravidlo, že čím lepší máte SEO a vyšší návštěvnost stránek tím lepší bude mít služba Seeky efektivnost.

Můj osobní názor na službu: Jedná se o velice dobrý nástroj na zefektivnění podnikání na internetu.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup