Tankujlevneji.cz o co se jedná

Tankujlevneji.cz o co se jedná

Jedná se o novou službu, která je pod záštitou České pošty o to více je to zajímavé. Protože z vlastních zkušeností vím, že Česká pošta si s IT zrovna moc nerozumí co se týče doručování balíků. Ovšem to je jiná kapitola. Tankujlevneji.cz je něco, jako Heureka, jednoduše řečeno srovnávač cen ovšem, né zboží, ale ceny pohonných hmot.

Určitě se již najde v této době několik podobných projektů. Ty zdaleka, ale aktuálně nemohou konkurovat této službě od České pošty, která má přes 4000 pracovníků, kteří budou neustále aktualizovat data z čerpacích stanic. Zde je právě kámen úrazu předchozích projektů konkurence, kdy data nebyla aktuální.

Služba Tankujlevneji.cz má samozřejmě možnost několika filtrů, pomocí kterých si vyberete vhodnou čerpací stanici pro vás a nemusí hrát hlavní roli pouze cena, ale i například zda čerpací stanice prošla kontrolou ČOI.

Zajímavá bude určitě mobilní aplikace. Která bude umět ukázat nejbližší čerpací stanici ve vašem okolí a informace o ní. Nebo si zadáte kritéria, podle kterých má aplikace najít nejbližší vhodnou čerpací stanici.

Určitě se tedy jedná o velice zajímavý projekt od České pošty, od které by nikdo nic takového nečekal. Nyní bude jen třeba čekat, zda se  služba chytne mezi lidmi, jak v internetové tak i mobilní podobě.

Můžete zanechat odpověď, or trackback z vašich vlastních stránek.

Zanechat Komentář

Musíte být přihlášeni abyste mohli psát komentáře.

Powered by WordPress | Get Cheap or Free T-MobileCell Phones Online. | Thanks to Best Savings Accounts, Credit Cards and Reverse lookup